Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

ITF WTT W15: Nosková proti Primoračovej vo finále dvojhry

Češka Linda Nosková (na snímke) a Chorvátka Iva Primoračová zabojujú o titul vo dvojhre na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Šestnásťročná Nosková, ktorá zvíťazila aj na minulotýždňovom bratislavskom turnaji, zdolala v semifinále Rusku Alinu Čarajevovú hladko 6:2, 6:2. V druhom semifinále si Primoračová poradila s Češkou Terezou Smitkovou 7:6(5), 3:6, 6:3 za 130 minút.

27. 03. 2021
Aktuality Více zde

news img

Klein v dvojhre skončil v semi

Lukáš Klein (na snímke) zostal pred bránami finále dvojhry na challengeri 80 v chorvátskom Zadare (44 820 EUR, antuka vonku). V semifinále nenašiel recept na nasadenú trojku Nikolu Milojeviča zo Srbska a podľahol mu 4:6, 6:4, 2:6 za 127 minút. Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza si do rebríčka ATP pripíše 29 bodov a posunie sa o trinásť priečok nahor. V onlajn renkingu mu aktuálne patrí 263. pozícia, čím dosiahol svoje kariérne singlové maximum.

news img

Polášek s Dodigom postúpili

Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali do druhého kola štvorhry na turnaji ATP 1000 na Miami (3 260 190 USD, tvrdý povrch vonku). Štvrtý nasadený pár zdolal v stretnutí prvého kola francúzske duo Jeremy Chardy, Fabrice Martin 7:6(4), 6:3 za 83 minút. Ich ďalšími súpermi bude kanadsko-poľská dvojica Felix Auger-Aliassime, Hubert Hurkacz.

news img

Šramková aj Milatová prehrali

Rebecca Šramková (na snímke) aj Sofia Milatová prehrali vo štvrťfinále dvojhry na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Jednotka pavúka Šramková nestačila na šestnásťročnú Češku Lindu Noskovú. Víťazke minulotýždňového bratislavského turnaja podľahla 6:7(2), 6:3, 4:6 za 137 minút. Úspešná kvalifikantka Milatová vzdorovala štvrtej nasadenej Češke Tereze Smitkovej, dokonca jej zobrala prvý set. Nakoniec sa však prejavili skúsenosti minulotýždňovej finalistky, ktorá Milatovú zdolala 5:7, 6:1, 6:3 za 137 minút.

26. 03. 2021

news img

Klein o finále v Zadare

Lukáš Klein (na snímke) postúpil do semifinále dvojhry na challengeri 80 v chorvátskom Zadare (44 820 EUR, antuka vonku). Vo štvrťfinále vyradil nasadenú jednotku Gianlucu Magera z Talianska (102. ATP) a zvíťazil 6:4, 4:6, 6:4 za 134 minút. Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza si v súboji o finále zmeria sily s nasadenou trojkou Nikolom Milovejičom zo Srbska.