Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Molčan skončil v semifinále

Alex Molčan vypadol na challengeri 80 v rumunskom Sibiu (46 600 EUR +H, antuka vonku) v semifinále. Medzi štvorkou najlepších bol nad jeho sily Srb Danilo Petrovič, ktorému podľahol 3:6, 3:6 za 65 minút. Hráč NTC si do rebrička ATP pripíše 29 bodov, vďaka ktorým sa posunie o 65 miest nahor. V pondelkovom vydaní sa ocitne okolo 330. miesta.

21. 09. 2019
Aktuality Více zde

news img

Molčan do semifinále

Alex Molčan postúpil do semifinále challengeru 80 v rumunskom Sibiu (46 600 EUR +H, antuka vonku). Vo štvrťfinále zvíťazil vo vyrovnanom zápase nad druhým nasadeným Blažom Rolom zo Slovinska 6:4, 6:7(4), 6:4 za 143 minút. Molčan je v rebríčku ATP na 396. mieste, zdolaný Rola je o vyše 260 priečok nad ním. Hráč NTC sa v súboji o finále stretne so Srbom Danilom Petrovičom.

20. 09. 2019

news img

Zlochová postupuje, Mihalíková skončila

Zuzana Zlochová (na snímke) zvíťazila vo štvrťfinále turnaja ITF World Tennis Tour v austrálskom meste Cairns (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) nad Japonkou Mičikou Ozekiovou 6:3, 6:3. V semifinále si štvorka turnaja zmeria sily s druhou nasadenou domácou hráčkou Oliviou Rogowskou, ktorá vo štvrťfinále zdolala Terezu Mihalíkovú 6:3, 6:3.

news img

Zelenay v Petrohrade ďalej

Igor Zelenay po boku Inda Diviža Šarana postúpil do semifinále turnaja ATP 250 v ruskom Petrohrade (1 248 665 USD, tvrdý povrch v hale). Vo štvrťfinále zvíťazili nad španielsko-argentínskou dvojicou Roberto Carballes Baena, Andrés Molteni 7:5, 5:7, 10-5. V súboji o finále sa stretnú s najvyššie nasadeným párom Nikola Mektič, Franko Skugor.

19. 09. 2019

news img

Martin prehral, no bude jednotka

Andrej Martin prehral na challengeri 80 v talianskom meste Biella (46 600 EUR + H, antuka vonku). Tretí nasadený v osemfinále nestačil na Španiela Tommyho Robreda a podľahol mu 6:7(1), 6:3, 3:6. Od budúceho týždňa vystrieda 30-ročný Bratislavčan na poste slovenskej jednotky Martina Kližana.