Kovalík postúpil v Štetíne

Jozef Kovalík vyhral v prvom kole na challengeri 125 v poľskom Štetíne (137 560 EUR +H, antuka vonku) nad Čechom Adamom Pavláskom hladko 6:3, 6:2 za 85 minút. Jeho ďalším súperom bude šestka turnaja Talian Giustino Lorenzo.

09. 09. 2019

Eszter Méri víťazne v Prahe na ITF J2

Eszter Méri získala titul na turnaji ITF J2 v Prahe. Zverenka trénera Františka Horvátha vo finále viedla nad druhou nasadenou Ruskou Alinou Ščerbininovovou 6:4, 3:0, keď jej súperka vzdala.

Ferona Slovan U18 2019 - Novanský víťazom dvojhry aj štvorhry

Michal Novanský sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na turnaji ITF 5 s názvom "Ferona Slovan U18 2019". Najvyššie nasadený zvíťazil v singli nad Čechom Jakubom Nicodom 6:3, 6:2 a vo štvorhre po boku Tomáša Lánika nad Dušanom Barancom s Pavlom Gulom 6:1, 6:2. Medzi dievčatami zvíťazila Chorvátka Lucija Čiričová-Bagaričová, ktorá si poradila s domácou dvojkou turnaja Yvonnou Žuffovou 2:6, 7:6(4), 7:5. Vo štvorhre boli úspešné jednotky Nikola Daubnerová s Anikou Jaškovou, ktoré vyhrali nad ukrajinsko-ruskou dvojicou Sofia Ifajlovová, Arina Valitovová 6:2, 6:2.

08. 09. 2019

Detský Davis Cup a Fed Cup s Nadáciou SPP 2019

Na štyroch miestach - v Malinove, Piešťanoch, Žiline a Prešove - odštartovali v sobotu regionálne kolá Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP pre deti do 10 rokov. Prinášame fotografie zo Žiliny, Piešťan a Prešova, ktoré nám poslali organizátori.

Zlochová vypadla v kvalifikácii

Zuzana Zlochová sa do hlavnej časti turnaja WTA Premier v čínskom Čeng-čou (1 000 000 USD, tvrdý povrch vonku) neprebojovala. V druhom kole kvalifikácie bola nad jej sily domáca tenistka Jou Siao-ti, ktorej podľahla 3:6, 6:7(7).