Kučová v Istabule opäť úspešná

Kristína Kučová ako kvalifikantka postúpila na turnaji WTA v tureckom Istanbule už do štvrťfinále. V štvrtkovom súboji 2. kola zdolala 66. hráčku rebrīčka, Ukrajinku Katerinu Bondarenkovú, 6:3, 1:6, 7:5 (v treťom sete prehrávala 0:4 a 3:5). V boji o semifinále si 25-ročná Slovenka zmeria sily so Švajčiarkou Stefanie Vögeleovou.

21. 04. 2016

Traja Slováci v osmičke

Na juniorskom turnaji ITF Grade 2 Slovakia Cup  v Piešťanoch postúpili v dvojhre do štvrťfinále traja Slováci - Lukáš Klein, Dominika Sujová a Barbora Matúšová. Oorganizátorom 38. ročníka podaujatia je TK Kúpele Piešťany.

ITF Senior Dunlop Summer Cup 2016 v Banskej Bystrici

ITF Senior Dunlop Summer Cup 2016, medzinárodný tenisový turnaj seniorov, sa uskutoční 7. - 10. mája 2016 v banskobystrickom tenisovom centre Baseline s podporou mesta Banská Bystrica, ktoré kandiduje na Európske mesto športu 2017.

Molčan v Šymkente končí

Hráč NTC Alex Molčan na 25-tisícovom turnaji ITF kategórie futures v kazašskom Šymkente končí vo štvrťfinále dvojhry aj štvorhry.

Martin pokračuje vo štvorhre

Andrej Martin v Turíne prehral vo dvojhre v 1. kole s 290. hráčom rebríčka, 27-ročným chorvátskym kvalifikantom Nikolom Mektičom za 70 minút 0:6, 2:6, ale pokračuje vo štvorhre, v ktorej je už v semifinále.