Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Slovenky v Egypte do 2. kola

Na 10-tisícovom turnaji v egyptskom Sharm El Sheikhu postúpili obe Slovenky do 2. kola. Lenka Juríková (na obr. D. Barbuša) vyradila najvyššie nasadenú Rusku (WTA 222.) Anastasiu Komardinovú 6:2, 2:6, 7:5 a Viktória Kužmová, turnajová päťka, ďalšiu Rusku Anastasiu Golubiovovú 6:1, 6:1.

01. 03. 2016
Aktuality Více zde

news img

Lacko do osemfinále v Quimperi

Štvrtý nasadený Lukáš Lacko (ATP 109.) zdolal domáceho držiteľa voľnej karty Francúza Maxima Teixeiru (339.) 7:5, 6:4 a postúpil na challengeri v Quimperi do osemfinále. Lackovým súperom bude ďalší Francúz  Calvin Hemery (223.).

news img

Dominika nesmútila za sombrerom

Dominika Cibulková mala v minulých dňoch v Acapulcu na svojej strane mexických divákov a aj keď vo finále prehrala a nedostala tradičné sombrero, zostala pozitívna. Na facebook zavesila túto fotografiu z dekorácie po finále so statusom: ,,Pozrime sa na to z tej lepšej strany. Predsa doma už jedno sombrero mám... P.S. Je krásne vedieť, že vás na opačnej strane zemegule majú rovnako radi ako doma!"

29. 02. 2016

news img

Postúpila len Kučová

V 1. kole turnaja WTA v malajzijskom Kuala Lumpure (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch) z troch Sloveniek postúila iba Kristína Kučová. Zdolala Švajčiarku Stefanie Vögeleovú 7:6(4), 6:4, Jana Čepelová prehrala  s taiwanskou sedmičkou "pavúka" Chsieh Su-wej 4:6, 4:6 a Daniela v zápase trvajúcom 3 hodiny 20 minút prehrala s Japonkou Kurumi Narovou 4:6, 7:6(5), 6:7(10). Súperkou Kučovej v osemfinále bude Chsieh Su-wej.

news img

Martin do finále nepostúpil

Andrej Martin a Čiľan Hans Podlipnik-Castillo nepostúpili do finále štvorhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paule, keď prehrali v sobotňajšom semifinále so španielskou dvojicou Pablo Carreno-Busta, David Marrero 3:6, 6:3, 6:10 (zápasový tajbrejk).