Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Aj vo štvorhrách prehry v 1. kole

Janette Husárová a Anna Karolína Schmiedlová vypadli na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne už v 1. kole štvorhry. Nad ich sily bol americko-austrálsky pár Madison Keysová a Ajla Tomljanovičová, s ktorým prehrali v dvoch setoch 3:6 a 4:6. Duel trval 75 minút. V 1. kole vypadol aj Igor Zelenay s Čechom Lukášom Rosolom.

20. 01. 2016
Aktuality Více zde

news img

Rybáriková v Melbourne nedohrala

Magdaléna Rybáriková nedokončila duel 2. kola dvojhry na Australian Open v Melbourne. Súboj s Američankou Lauren Davisovou skrečovala po strate prvého setu v tajbrejku 6:7 (7) pre problémy s pravou nohou. Slovensko tak už nemá v Melbourne zastúpenie v singlovej súťaži.

news img

Ani Kližan, ani Kovalík

Martin Kližan zavŕšil čierny deň slovenských tenistov na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V 1. kole dvojhry prehral s nasadenou dvadsaťštvorkou Španielom Robertom Bautistom Agutom po päťsetovej bitke 2:6, 3:6, 6:4, 6:2, 2:6. Jediným slovenským želiezkom v singli tak zostala Magdaléna Rybáriková, lebo ani Jozefovi Kovalíkovi nevyšiel debut v hlavnej súťaži na grandslamovom turnaji.

18. 01. 2016

news img

Najlepšie Slovenky vypadli

Karolína Schmiedlová a Dominika Cibulková, dve najlepšie Slovenky, neuspeli v 1. kole dvojhry na Australian Open v Melbourne. Schmiedlová, 28. nasadená, prehrala s mladou Ruskou Dariou Kasatkinovou 3:6, 3:6, Cibulková podľahla Francúzke Kristíne Mladenovicovej 3:6, 4:6 a vypadla aj Daniela Hantuchová.