Ani Gombos, ani Čepelová

Norbert Gombos skončil v New Yorku v 2. kole kvalifikácie US Open na rakete 21-ročného Francúza Mathiasa Bourgueho 2:6, 4:6.  Nepríjemnú prehru 6:7(4), 4:6 utŕžila v 2. kole kvalifikácie žien Jana Čepelová od 15-ročnej Američanky Claire Liu. Držiteľka voľnej karty je v rebríčku až 824.!

27. 08. 2015

Vyžrebovali US Open

Dominika Cibulková nastúpi v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open proti siedmej nasadenej Srbke Ane Ivanovičovej. Anna Karolína Schmiedlová sa ako turnajová tridsaťdvojka stretne s Nemkou Juliou Görgesovou. Martin Kližan nastúpi proti Nemcovi Florianovi Mayerovi, Lukáša Lacka čaká Španiel Marcel Granollers.

Uberalová nedohrala

Petra Uberalová nedohrala osemfinále na 15-tisícovom turnaji ITF v nemeckom Braunschweigu. Súboj s Nemkou Charlotte Klasenovou vzdala hráčka NTC za stavu 3:6, 0:3. Už v stredu sa Petra sťažovala trénerovi Jánovi Sabovčíkovi na svalové bolesti stehna. Niekdajšia úspešná juniorka sa dlhodobo trápi s častými zraneniami.

Kovalík v NY vypadol

Jozef Kovalík prehral v 1. kole kvalifikácie US Open v New Yorku s Francúzom Davidom Guezom 4:6, 4:6. V 2. kole sa vo štvrtok zo Slovákov predstavia Norbert Gombos a Jana Čepelová - zápasy oboch sú po 18.30 SELČ.

26. 08. 2015

Martin v Manerbiu skončil

Piaty nasadený Andrej Martin prehral na challengeri v talianskom Manerbiu (dotácia 42 500 eur, antuka) s domácim držiteľom voľnej karty, 242. v rebríčku, Federicom Gaiom 6:7 (3), 0:6. Martin v stredu vypadol po boku Igora Zelenaya aj vo štvorhre.