Gombos zdolal Martina

Na Poprad - Tatry Challenger Tour 2015 (dotácia 42 500 eur) zdolal v 2. kole v súboji Slovákov Norbert Gombos Andreja Martina 3:6, 6:3, 6:4 a ako jediný domáci postúpil do štvrťfinále.

17. 06. 2015

Hantuchová vybojovala postup

Daniela Hantuchová pretrhla šnúru turnajových prehier - po 8 zápasoch bez úspechu odchádzala z dvorca s víťazstvom. Na tráve v Birminghame (dotácia 731 000 USD) vyhrala nad 14. nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Begovou 4:6, 7:6 (10), 6:4. Zápas trval 165 minút, v tajbrejku druhého setu odvrátila Hantuchová mečbal pri vlastnom podaní.

16. 06. 2015

Plážový tenis naštartoval sezónu

Na letnú sezónu je pripravených niekoľko turnajov v plážovom tenise, ktorý si aj na Slovensku našiel svojich priaznivcov. V areáli Slávie Agrofert Bratislava sa stretnú plážoví tenisti 27. júna a o deň neskôr bude turnaj na východe Slovenska. Viac o turnaji na plagáte alebo na stránke www.plazovytenis.sk

Gombos v Poprade pokračuje

Norbert Gombos po víťazstve na pražskom challengeri pokračuje v úspešnej sérii aj v Poprade na Poprad - Tatry Challenger Tour 2015. V prvom kole zdolal Rakúšana Denisa Novaka 6:4, 6:4. Jeho súperom bude Andrej Martin, ktorý postúpil do 2. kola, keď mu za stavu 2:0 vzdal mladý Poliak Kamil Majchrzak.