Moška dostal ocenenie ITF

Na výročnom valnom zhromaždení Medzinárodnej tenisovej federácie si v Dubaji prevzal Igor Moška, generálny sekretár STZ, Ocenenie za služby tenisu. Moška sa na významnom poste vIac ako 20 rokov venuje rozvoju tohto športu na Slovensku.

18. 09. 2014

Aj Mečíř v Trnave skončil

Miloslav Mečíř ml., posledný slovenský zástupca dvojhry na challengeri Arimex Trophy v Trnave, podľahol v druhom kole tretiumu nasadenému Španielovi Pere Ribovi 3:6, 6:4, 5:7. Viac o turnaji: www.atptrnava.com

Rybáriková v Soule úspešne

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala už do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v kórejskom Soule. Vo štvrtkovom osemfinále si poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou 6:2, 6:2. Súperkou Slovenky bude Američanka McHaleová.

Kovalík nestačil na Haaseho

Jozef Kovalík prehral v 1. kole na challengeri Arimex Trophy v areáli TC Empire Trnave (dotácia 42 500 eur + H, antuka vonku) s jednotkou Robinom Haasem z Holandska 4:6, 1:6. posledný Slovákov vo dvojhre zostáva Osemfinalosta Miloslav Mečíř, ktorého vo štvrtok čaká Španiel Riba. Viac na www.atptrnava.com

17. 09. 2014

Cibulková dva razy vo štvrťfinále

Dominika Cibulková postúpila na turnaji WTA v Tokiu do štvrťfinále, keď si ako 6. nasadená poradila s Američankou Coco Vandewegheovou 7:6 (5), 7:5. Jej štvrťfinálová súperka bude najvyššie nasadená Nemka Angelique Kerberová.

Mečíř zdolal Becka

V zápase dňa na challengeri Arimex Trophy v Trnave zdolal v 1. kole v súboji Slovákov Miloslav Mečíř Karola Becka 7:5, 6:2. Viac o turnaji na www.atptrnava.com