V Čunove plážový tenis

Tradičný slovenský ITF turnaj DUNLOP Beachtennis Open Slovakia je vrcholom beachtenisovej sezóny 2014 na Slovensku. Podujatie sa presúva z Nitry do Čunova (20km od Bratislavy, Areál Divoká voda pri vodnom diele), kde bude v dňoch 5. - 7.júla 2014 súčasťou športovo-hudobného Festivalu Divokej vody. Info: www.plazovytenis.sk

16. 06. 2014

Štart kvalifikácie Wimbledonu

V nedeľu vyžrebovali kvalifikáciu Wimbledonu, štartuje v nej trojica Slovákov. Žreb žien je v pondelok, v nej sa predstaví Kristína Kučová. V hlavnej súťaži hrajú: Martin Kližan, Lukáš Lacko, Dominika Cibulková, Daniela Hantuchová, Magdaléna Rybáriková, Karolína Schmiedlová, Jana Čepelová.

15. 06. 2014

Generálky pred Wimbledonom

Na predwimbledonských generálkach hrajú tento týždeň poprední slovenskí tenisti. Magdaléna Rybáriková zvíťazila v zápase 1. kola na turnaji WTA v holandskom Hertogenboschi (dotácia 250 000 USD, tráva) nad držiteľkou voľnej karty Belgičankou An-Sophie Mestachovou 6:4, 6:4.

Gombos stále čaká na prvý titul

Kanadský tenista Frank Dancevic sa stal víťazom 12. ročníka challangeru Košice Open. Vo finálovom zápase zdolal Slováka Norberta Gombosa 6:2, 3:6, 6:2. Víťaz turnaja si odniesol prémiu vo výške 5035 eur a 80 bodov do rebríčka ATP.

14. 06. 2014

Gombos - prvý Slovák vo finále!

Norbert Gombos postúpil do finále challangeru Košice Open. V semifinálovom zápase zdolal za 2 hodiny a 18 minút Bielorusa Vladimira Ignatika 2:6, 7:6(3), 6:3. Pre Gombosa to bude tretie finále v rade, v predošlých dvoch vo Vicenze a Prostějove ťahal za kratší koniec. Finále na Aničke je o 14.00 h.