Empire Cup: traja domáci vo finále

Vo finále dvojhry juniorského turnaja hráčov do 18 rokov Empire Cup v Trnave budú hrať traja slovenskí tenisti: najvyššie nasadený Samuel Hodor proti Čechovi Pavlovi Motlovi a v dievčenskom finále sa stretnú dve Slovenky Jana Jablonovská a Nikola Doláková, ktoré dnes spoločne získali titul vo štvorhre.

15. 03. 2014

Gombos na Ilhana nestačil

Norbert Gombos nestačil v Kazani vo štvrťfinále challengeru na Turka Marsela Ilhana a za 86 minút  prehral 5:7, 2:6. Hráč NTC sa však opäť posunie na svoje rebríčkové maximum - v pondelok ho bude počítač evidovať na 163. mieste.

14. 03. 2014

S Na Li boj, ale opäť prehra

Dominika Cibulková neuspela vo štvrťfinále dvojhry v kalifornskom Indian Wells. Ako nasadená jedenástka prehrala s najvyššie nasadenou Číňankou Na Li 3:6, 6:4, 3:6. Ani v šiestom vzájomnom stretnutí nenašla recept na svetovú dvojku a neodplatila jej prehru z finále Australian Open.

13. 03. 2014

Štvrťfinále s Gombosom, bez Mečířa

Na challengeroch sa zo Slovákov v poslednom období darí Norbertovi Gombosovi, ktorý v Kazani zdolal ruského kvalifikanta Denisa Macukeviča 6:4, 6:1 a postúpil do štvrťfinále. Stretne sa s Turkom Ilhanom. Miloslav Mečíř v 2. kole prehral s Uzbekom Dustovom 5:7, 2:6.

Dominika TOP 10 nerieši

,,Dnes som predviedla výborný, bezchybný výkon," hodnotila Dominika Cibulková svoje víťazstvo nad Petrou Kvitovou v Indian Wells.