Séria turnajov detí na Slovane

Vianočný turnaj detí do 8 rokov na dvorcoch Slovana Bratislava vyhral Samuel Melaga, ktorý vo finále zdolal Patrika Chrena 10:8, 12:10.

07. 01. 2014

Sportisimo junior cup pre Sentivanyiho

Sportisimo junior cup, celoštátny turnaj dorastencov v Bardejovských Kúpeľoch, vyhral Roman Sentivanyi z TK Vysoké Tatry. Na turnaji štartovalo 27 Slovákov a 4 Poliaci.

Australian Open: Kližan s Beckom

Slovenský tenista Martin Kližan nastúpi v 1. kole kvalifikácie na úvodný grandslam sezóny Australian Open v Melbourne ako nasadená dvojka proti Nemcovi Andreasovi Beckovi. Rozhodol o tom utorňajší žreb.

Aj Cibulková prehrala v 1. kole

Dominika Cibulková neobháji vlaňajšie finále na turnaji WTA v Sydney. V úvodnom kole prehrala prvý raz v kariére s Nemkou Angelique Kerberovou 6:7 (5), 5:7. Nasadená päťka odplatila súperke minuloročnú semifinálovú prehru a upravila vzájomnú bilanciu na 1:4.