Husárovej partnerka nemohla hrať

Na turnaji v čínskom Ning-po (125K series, dotácia 125 000 USD, tvrdý povrch Deco Turf) nenastúpili Janette Husárová a Irina-Camelia Begová na štvrtkové semifinále štvorhry pre zdravotné problémy Rumunky.

26. 09. 2013

Slovenky bez postupu

Slovenky prehrali v mexickom San Luis Potosi na juniorskom Fed Cupe v D-skupine po Austrálii aj s Brazíliou 1:2 a definitívne stratili šancu postúpiť do bojov o trofej. V poslednom stretnutí v skupine hrá SR s Namíbiou. O súboji s Brazíliou píše kapitán tímu Vladimír HABAS:

Aj Cibulková vypadla v Tokiu

Po vydarenom utorku už streda nebola takým šťastným dňom slovenských tenistiek na turnajoch v Ázii. V Tokiu dohrala po Rybárikovej v osemfinále aj Cibulková, v čínskom Ning-po skončila vo štvrťfinále Karolína Schmiedlová na rakete Srbky Jovanovskej 1:6, 5:7.

25. 09. 2013

Dixon Cup 2013: rozlúčka so sezónou

V sobotu sa na kurtoch klubu TC Dixon Tenisia Banská Bystrica uskutočnil záverečný turnaj detí do 10 rokov v tejto sezóne.

24. 09. 2013

Slovenky podľahli Austrálii

V mexickom San Luis Potosi prehralo Slovensko v prvom stretnutí juniorského Fed Cupu hráčok do 16 rokov s Austráliou 1:2. Pre zranenie nemohla v singli hrať naša jednotka Kristína Schmiedlová. O prvom vystúpení píše Vladimír HABAS, ktorý v Mexiku vedie trojicu Kristína Schmiedlová, Tereza Mihalíková a Katarína Strešnáková.