Poďte do Nitry na plážový tenis

Po roku sa na Slovensku uskutoční medzinárodný turnaj v plážovom tenise. Podujatie pod názvom Dunlop BT Open Slovakia 2013 bude na nitrianskom kúpalisku 24 - 25. 8. 2013.

12. 08. 2013

V Trnave to najlepšie nakoniec

Turnaj mužov EMPIRE FUTURES Trnava s dotáciou 10 000 USD na antukových kurtoch tenisového centra EMPIRE Trnava uzatváral sériu turnajov futures na Slovensku.V Trnave sa presadil Kamil Čapkovič. Vo finále zdolal Adriana Sikoru 7:6(7), 7:5. Hodnotí riaditeľ turnaja Tomáš Boleman.
Nasadenou jednotkou bol Miloslav Mečíř mladší, 258. hráč sveta, ktorý v tomto roku vyhral dva turnaje kategórie Futures v Nemecku a Chorvátsku a tiež uhral semifinále na kvalitne obsadenom challengri v Ostrave.

Čepelová v Cincinnati postúpila a hrá s Venus Williamsovou

Jana Čepelová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Cincinnati. Vo finále kvalifikácie si poradila s domácou Američankou Alison Riskeovou 7:6 (5), 3:6, 6:2 a v 1. kole ju čaká Venus Williamsová.

11. 08. 2013

Všetky tituly pre domácich

V Žiline na 7. ročníku medzinárodného juniorského turnaja s ITF U 18 Žilina Junior Open 2013 (3. 8. - 11.8.) získali všetky tituly – po prvý raz v histórii podujatia – slovenskí tenisti. Vo dvojhre zvíťazili Alex Molčan a Martina Okáľová.

V Trnave vyhral Čapkovič

V premiére turnaja Empire Futures Trnava s dotáciou 10-tisíc dolárov bol najúspešnejší Kamil Čapkovič, ktorý vo finále zdolal Adriana Sikoru 7:6(7), 7:5.