Zomrela trénerka Zuzana Hrušková

Vo veku 47 rokov po ťažkej chorobe dňa 2. 7. 2013 zomrela Zuzana Hrušková rod. Čáliková, dlhoročná trénerka detí a mládeže v Trnave. Rozlúčka bude 4. 7. 2013 o 15.00 hod. na Novom cintoríne na ul. T. Vansovej v Trnave. Česť jej pamiatke!

03. 07. 2013

Kužmová s dvoma trofejami

Pätnásťročná Košičanka Viktória Kužmová sa vrátila z Tuniska s dvoma trofejami za víťazstvá na juniorskom turnaji ITF4. Ako najvyššie nasadená vyhrala dvojhru a spolu s Trnavčankou Tamarou Kupkovou aj štvorhru. Hráčka TC Empire prehrala v dvojhre v semifinále.

02. 07. 2013

Mertiňák mení partnera

Michal Mertiňák a jeho dlhoročný český partner František Čermák sa rozišli. Slovenský daviscupový reprezentant sa v nasledujúcich týždňoch na turnajoch objaví vždy s iným partnerom po svojom boku.

Uberalová vo Wimbledone vypadla

Zo slovenských tenistov zostali vo Wimbledone na druhý týždeň Janette Husárová a Filip Polášek a juniori. Z nich sa vo dvojhre do 2. kola prebojovala iba Petra Uberalová, ale v utorok aj ona vypadla po prehre s 15. nasadenou Američankou Chiricovou 6:4, 2:6, 4:6.

Štrnásťroční o piate miesto

Slovenskí tenisti do 14 rokov – chlapci aj dievčatá – hrajú vo svojich kvalifikačných skupinách ME o konečné piate miesto.