• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

BRIEF: Tenis: Griekspoor víťazom challengru Kooperativa Bratislava Open

Bratislava 13. júna (TASR) - Holandský tenista Tallon Griekspoor sa stal víťazom dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Vo finále zvíťazil ako nasadená päťka nad Argentínčanom Sebastianom Baezom 7:6 (6), 6:3 a získal štvrtý titul na ATP Cha

13. 06. 2021
Tasr Více zde

Tenis: Čilič sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v Stuttgarte

Stuttgart 13. júna (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič získal trofej na turnaji ATP v Stuttgarte. V nedeľnom finále zdolal tretieho nasadeného Felixa Augera-Aliassimeho z Kanady 7:6 (2), 6:3.

Tenis-Roland:Krejčíková napodobnila Pierceovú a po dvojhre má titul aj debli (2)

Paríž 13. júna (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková po triumfe vo dvojhre získala na grandslamovom Roland Garros titul aj v debli. Spoločne s krajankou Kateřinou Siniakovou v nedeľnom finále zdolali americko-poľský pár Bethanie Matteková-Sandsová

Tenis-Roland: Krejčíková získala titul aj vo štvorhre

Tenis-Roland: Krejčíková už nie je len deblová špecialistka:"Obrovská motivácia"

Paríž 13. júna (TASR) ? Česká tenistka Barbora Krejčíková sa konečne môže zbaviť nálepky špecialistky na štvorhru. Pred štartom grandslamového Roland Garros mala na konte rovnaký počet deblových titulov ako víťazných jednotlivých zápasov vo dvojhre na

Tenis-Roland: Francúzi Herbert s Mahutom vyhrali štvorhru

Paríž 12. júna (TASR) - Francúzi Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut sa stali víťazmi mužskej štvorhry na tenisovom grandslamovom turnaji Roland Garros. V sobotnom finále zdolali kazašský pár Alexander Bublik, Andrej Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4. Získal

12. 06. 2021

Tenis: Kližan sa rozlúčil s antukou semifinálovou prehrou na Bratislava Open

Bratislava 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan nepostúpil do finále dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Piatemu nasadenému Holanďanovi Tallonovi Griekspoorovi podľahol v semifinále po trojsetovom boji 4:6, 7:5, 4:6.

Tenis: Lacko uspel v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP v Halle

Halle 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil do 2. kola kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Halle. V sobotnom stretnutí 1. kola zdolal Bielorusa Jegora Gerasimova 6:4, 7:5.

Tenis: Kontová vo finále turnaja WTA v Nottinghame proti Šuaj Čang (2)

Nottingham 12. júna (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do finále dvojhry na domácom trávnatom turnaji WTA v Nottinghame. V úvodnom sobotnom semifinále si v pozícii najvyššie nasadenej hráčky poradila s turnajovou pätnástkou Srbkou

Tenis: Horanský prehral v semifinále challengru Bratislava Open s Baezom

Bratislava 12. júna (TASR) - Slovenský tenista Filip Horanský neuspel v semifinále dvojhry na challengri Kooperativa Bratislava Open. Argentínčanovi Sebastianovi Baezovi podľahol po trojsetovom boji 7:6 (6), 4:6, 6:7 (7). Juhoameričan nastúpi v nedeľu

Tenis-Roland: Krejčíková ďakovala Novotnej: "Určite sa na mňa zhora pozerá" (2)

Paríž 12. júna (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková sa stala víťazkou ženskej dvojhry na Roland Garros. Vo finále zdolala na parížskej antuke nasadenú tridsaťjednotku Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú 6:1, 2:6, 6:4 získala prvý singlový grandsl

Tenis-Roland: Krejčíková získala prvý singlový grandslamový titul