Tenis: Auger-Aliassime postúpil do 2. kola turnaja ATP Masters 1000 v Ríme

Rím 9. mája (TASR) - Kanadský tenista Felix Auger-Aliassime sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. V úvodnom kole zdolal Srba Filipa Krajinoviča 6:3, 6:7 (5), 6:4.

09. 05. 2021

Tenis: Sobolenková víťazkou turnaja WTA v Madride

Madrid 8. mája (TASR) - Bieloruská tenistka Arina Sobolenková sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v Madride. Vo finále zdolala ako nasadená päťka svetovú jednotku Austrálčanku Ashleigh Bartyovú 6:0, 3:6, 6:4.

08. 05. 2021

Tenis: Berrettini postúpil do semifinále turnaja ATP v Madride (6)

Madrid 6. mája (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal vypadol už vo štvrťfinále turnaja ATP v Madride. Najvyššie nasadený hráč podľahol päťke pavúka Nemcovi Alexandrovi Zverevovi v dvoch setoch 4:6 a 4:6.

07. 05. 2021

Tenis: Keninovú už nebude trénovať jej otec

Washington 7. mája (TASR) - Americkú tenistku Sofiu Keninovú už nebude trénovať jej otec. Svetová štvorka o tom informovala prostredníctvom sociálnej siete.

Tenis: Ruud postúpil do semifinále turnaja ATP v Madride (5)

Tenis: Nadal po prehre vo štvrťfinále v Madride so Zverevom: "Dnes to nešlo" (4)

Tenis: Zverev vyradil v Madride Nadala: "Jedno z najväčších víťazstiev" (3)

Tenis: Najvyššie nasadený Nadal vypadol vo štvrťfinále v Madride so Zverevom(2)

Tenis: Polášek s Dodigom vypadli vo štvrťfinále štvorhry na turnaji v Madride

Madrid 6. mája (TASR) - Slovenský tenista Filip Polášek a Chorvát Ivan Dodig vypadli na turnaji ATP v Madride vo štvrťfinále štvorhry. Ako turnajové štvorky prehrali s nenasadenou belgickou dvojicou Sander Gille, Joran Vliegen po setoch 3:6, 6:3 a 5:10

Tenis: Thiem postúpil do semifinále turnaja ATP v Madride

Madrid 6. mája (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem sa prebojoval do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Madride. V piatkovom štvrťfinálovom stretnutí vyhral v pozícii nasadenej trojky nad Američanom Johnom Isnerom v troch setoch 3:6, 6:3 a 6:4.

Tenis: Sobolenková postúpila do finále turnaja WTA v Madride (2)

Madrid 6. mája (TASR) - Španielska tenistka Paula Badosová vypadla v semifinále dvojhry na turnaji WTA v Madride. Nad jej sily bola vo štvrtkovom súboji najvyššie nasadená Austrálčanka Ashleigh Bartyová. Svetová jednotka zvíťazila 6:4 a 6:3.

06. 05. 2021

Tenis: Berrettini postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Madride (7)

Madrid 6. mája (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Madride. Vo štvrtkovom osemfinálovom stretnutí v pozícii nasadenej trojky zdolal Austrálčana Alexa de Minaura 7:6 (7), 6:4. Šestnásty nasadený C