Tenis: Cuevas postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove (2)

Mníchov 27. apríla (TASR) - Americký tenista Mackenzie McDonald sa prebojoval do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v Mníchove. V utorok si v prvom kole poradil s nasadeným hráčom číslo šesť Dušanom Lajovičom zo Srbska dvakrát 6:4.

27. 04. 2021

Tenis: McDonald postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove

Tenis: Anderson a Chardy postúpili do 2. kola turnaja ATP v Estorile (3)

Estoril 26. apríla (TASR) - Španielsky tenista Alejandro Davidovich Fokina sa prebojoval do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v portugalskom Estorile. V úvodnom kole ako ôsmy nasadený zdolal krajana Pabla Andujara po trojsetovom boji 6:3, 4:6 a

26. 04. 2021

Tenis: Coria postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove (5)

Mníchov 26. apríla (TASR) - Bieloruský tenista Iľja Ivaška zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Mníchove nad Fínom Emilom Ruusuvuorim 6:1, 6:2.

Tenis: Berankis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove (4)

Tenis: Borges sa prebojoval do 2. kola turnaja ATP v Estorile (2)

Tenis: Pella do 2. kola turnaja ATP v Mníchove, Gerasimov skrečoval (3)

Tenis: Davidovich Fokina postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Estorile

Tenis: Millman postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove (2)

Tenis: Ivaška postúpil do 2. kola turnaja ATP v Mníchove

Tenis: Rebríček WTA bez zmien, vedie Bartyová, Kužmová na 106. mieste

Londýn 26. apríla (TASR) - V ženskom tenisovom rebríčku WTA prišlo k jednej zmene v prvej desiatke, naďalej vedie Austrálčanka Ashleigh Bartyová. Na desiatu priečku sa posunula Holanďanka Kiki Bertensová, ktorá z nej odsunula Češku Petru Kvitovú. Najle

Tenis: Rebríček ATP vedie Djokovič, Nadal preskočil Medvedva

Londýn 26. apríla (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je aj naďalej na čele rebríčka dvojhry ATP. Oproti minulému týždňu prišlo v prvej desiatke k jedinej zmene, keď víťaz turnaja v Barcelone Španiel Rafael Nadal preskočil Rusa Daniila Medvedeva a p