Tenis: Anisimovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Charlestone (3)

Charleston 5. apríla (TASR) - Austrálska tenistka Alja Tomljanovičová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji WTA v Charlestone. V úvodnom kole zvíťazila nad domácou Američankou Christinou McHaleovou hladko 6:3, 6:0.

05. 04. 2021

Tenis: Bedene postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Cagliari (4)

Cagliari 5. apríla (TASR) - Bieloruský tenista Jegor Gerasimov postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Cagliari. V pondelkovom úvodnom vystúpení zdolal ako nenasadený turnajovú sedmičku Guida Pellu z Argentíny 6:4, 6:0.

Tenis: Delbonis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marbelle (3)

Marbella 5. apríla (TASR) - Litovský tenista Ricardas Berankis sa prebojoval do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v Marbelle. V úvodnom kole zdolal Francúza Lucasa Pouillea po trojsetovej bitke 6:4, 6:7 (5:7), 7:5.

Tenis: Vögeleová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote (2)

Bogota 5. apríla (TASR) - Najvyššie nasadená čínska tenistka Sajsaj Čeng postúpila do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji WTA v Bogote. V úvodnom kole zvíťazila nad Američankou Usue Maitane Arconadovou hladko 6:3, 6:1.

Tenis: Doiová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Charlestone (2)

Tenis: Sajsaj Čeng postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote

Tenis: Gombos postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marbelle

Marbella 5. apríla (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos sa prebojoval do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v Marbelle. V úvodnom kole zvíťazil nad Argentínčanom Juanom Ignaciom Londerom 6:7 (3), 6:1, 6:3.

Tenis: Hanfmann postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Cagliari (3)

Tenis: Kwon Soon Woo postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marbelle (2)

Tenis: Tomljanovičová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Charlestone

Tenis: Kovalík postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Cagliari

Cagliari 5. apríla (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík postúpil do hlavnej súťaže na antukovom turnaji ATP v Cagliari. Vo finále kvalifikácie zvíťazil ako nasadená jednotka nad domácim Talianom Matteom Violom po trojsetovom boji 7:6 (3), 4:6, 7:6

Tenis: Berankis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marbelle