• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Teichmannová postúpila do semifinále turnaja WTA v Dubaji (3)

Dubaj 11. marca (TASR) - Česká tenistka Barbora Krejčíková sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Dubaji. V stretnutí štvrtkového štvrťfinále zdolala Rusku Anastasiu Potapovovú hladko 6:0, 6:2.

11. 03. 2021
Tasr Více zde

Tenis: Medvedev postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille (2)

Marseille 11. marca (TASR) - Domáci francúzsky tenista Pierre-Hugues Herbert sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na halovom turnaji ATP v Marseille. V 2. kole vyradil Brita Camerona Norrieho 6:3, 6:4.

Tenis: Basilašvili po triumfe nad Federerom: "Je to sen, Roger bol môj idol" (2)

Dauha 11. marca (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v katarskej Dauhe. Ako nasadená dvojka prehral s Gruzíncom Nikolozom Basilašvilim 6:3, 1:6, 5:7. V rozhodujúcom sete za stavu 5:4 nepremenil pri po

Tenis: Federer skončil na turnaji ATP v Dauhe vo štvrťfinále, nevyužil mečbal

BRIEF: Tenis: Federer skončil v Dauhe vo štvrťfinále, nevyužil mečbal

Dauha 11. marca (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v katarskej Dauhe. Ako nasadená dvojka prehral s Gruzíncom Nikolozom Basilašvilim 6:3, 1:6, 5:7. V rozhodujúcom sete za stavu 5:4 nepremenil mečbal

Tenis: Muguruzová Blancová postúpila do semifinále turnaja WTA v Dubaji (3)

Tenis: Galan postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Santiagu (2)

Santiago 11. marca (TASR) - Dánsky tenista Holger Rune zdolal v stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Santiagu Francúza Benoita Paireho nasadeného ako druhého 6:2, 6:3.

Tenis: Mertensová postúpila do semifinále turnaja WTA v Dubaji (2)

Tenis: Herbert postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille

Tenis: Rubľov s Fritzom postúpili do semifinále turnaja ATP v Dauhe

Dauha 11. marca (TASR) - Ruský tenista Andrej Rubľov postúpil bez boja do semifinále dvojhry na turnaji ATP v katarskej Dauhe. Jeho štvrťfinálový súper Maďar Márton Fucsovics na zápas nenastúpil pre zdravotné problémy.

Tenis: Krejčíková postúpila do semifinále turnaja WTA v Dubaji

Tenis: Nadal sa chce doliečiť, odriekol účasť na turnaji v Dubaji

Madrid 11. marca (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal odriekol účasť na turnaji ATP 500 v Dubaji, ktorý sa koná 14. až 20. marca). Ešte sa totiž úplne nezotavil zo zranenia chrbta.