Tenis: Podorosková vypadla v 2. kole turnaja WTA v Guadalajare

Guadalajara 11. marca (TASR) - Najvyššie nasadená argentínska tenistka Nadia Podorosková skončila na turnaji WTA v Guadalajare v 2. kole dvojhry. Talianka Elisabetta Cocciarettová ju zdolala dva razy 7:5.

11. 03. 2021

Tenis: Rune vyradil Paireho v 2. kole turnaja ATP v Santiagu

Santiago 11. marca (TASR) - Dánsky tenista Holger Rune zdolal v stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Santiagu Francúza Benoita Paireho nasadeného ako druhého 6:2, 6:3.

Tenis: Schmiedlová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Guadalajare

Guadalajara 11. marca (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Guadalajare. V stretnutí 2. kola vyradila domácu Mexičanku Renatu Zarazuovú za 152 minút 6:3, 5:7, 6:1.

Tenis: Davisová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Guadalajare

Guadalajara 10. marca (TASR) - Americká tenistka Lauren Davisová zdolala v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Guadalajare nasadenú šestku Danku Koviničovú z Čiernej Hory 6:2 a 6:2 a postúpila do štvrťfinále.

10. 03. 2021

Tenis: Humbert postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille (6)

Marseille 10. marca (TASR) - Bieloruský tenista Jegor Gerasimov zdolal v stredajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Marseille Nemca Yannicka Hanfmanna v dvoch setoch 6:2 a 6:0.

Tenis: Fucsovics postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Dauhe (6)

Dauha 10. marca (TASR) - Roger Federer sa po ročnej prestávke vrátil víťazne do zápasového kolotoča na turnaji ATP v Dauhe. Švajčiarsky tenista zdolal v 2. kole Brita Daniela Evansa za 2 hodiny a 25 minút 7:6 (8), 3:6 a 7:5 a postúpil do štvrťfinále.

Tenis: Martin vypadol v 2. kole turnaja ATP v Santiagu (3)

Santiago 10. marca (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin vypadol v 2. kole dvojhry na antukovom turnaji ATP v čílskom Santiagu. V stredajšom súboji nestačil na ôsmeho nasadeného Federica Delbonisa z Argentíny 0:6 a 3:6.

Tenis: Federer postúpil do štvrťfinále v Dauhe: "Zápas mi dá veľa odpovedí" (5)

Tenis: Bagnis postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Santiagu (2)

Santiago 10. marca (TASR) - Srbský tenista Laslo Djere postúpil do štvrťfinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v čílskom Santiagu. V stredajšom druhom kole zdolal ako nasadená štvorka Pedra Sousu z Portugalska 5:7, 7:5, 6:3.

Tenis: Sinner postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille (5)

Tenis: Teichmannová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji (7)

Dubaj 9. marca (TASR) - Americká tenistka Jessica Pegulová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Dubaji. V stredajšom štvrťfinále vyradila druhú nasadenú Češku Karolínu Plíškovú hladko 6:0 a 6:2.

Tenis: Federer postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Dauhe (4)

Dauha 10. marca (TASR) - Roger Federer sa po ročnej prestávke vrátil víťazne do turnajového kolotoča. Švajčiarsky tenista zdolal v stredajšom dueli 2. kola na turnaji ATP v Dauhe Daniela Evansa z Veľkej Británie 7:6 (8), 3:6 a 7:5.