• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Teichmannová do 2. kola turnaja WTA v Melbourne (4)

Melbourne 14. februára (TASR) - Americká tenistka Sofia Keninová prehrala ako nasadená jednotka v 2. kole dvojhry na turnaji WTA Phillip Island Trophy v Melbourne s domácou Oliviou Gadeckou 6:2, 6:7 (4) a 4:6.

14. 02. 2021
Tasr Více zde

Tenis: Inglisová do 2. kola turnaja WTA v Melbourne (3)

Tenis-Australian: Thiem po prehre s Dimitrovom: "Nie som žiadna mašina"

Melbourne 14. februára (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem nenadviaže na úspešné vystúpenie z vlaňajšieho Australian Open, keď postúpil až do finále. V osemfinále dvojhry skončil na rakete Bulhara Grigora Dimitrova, ktorému podľahol 4:6, 4:6, 0:6. T

Tenis: Tigová do 2. kola turnaja WTA v Melbourne (2)

Tenis-Australian: Karacev vo štvrťfinále s Dimitrovom, ktorý vyradil Thiema (2)

Melbourne 14. februára (TASR) - Ruský tenista Aslan Karacev sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V osemfinále proti dvadsiatemu nasadenému Kanaďanovi Felixovi Augerovi-Aliassimeovi prehráva

Tenis: Jednotka Keninová vypadla v 2. kole turnaja WTA v Melbourne

Tenis-Australian: Karacev prvým štvrťfinalistom dvojhry, otočil z 0:2 na sety

Tenis-Australian: Osaková so Serenou Williamsovou postúpili do štvrťfinále

Melbourne 14. februára (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková a Američanka Serena Williamsová sa prebojovali do štvrťfinále dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Osaková v osemfinále v pozícii nasadenej trojky zdolala vlaňajši

Tenis-Australian: Kužmová s Kalinskou neuspeli v osemfinále štvorhry

Melbourne 14. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová s Ruskou Annou Kalinskou neuspeli v osemfinále štvorhry na grandslamovom turnaji Australian Open. V Melbourne podľahli taliansko-srbskému páru Martina Trevisanová, Aleksandra Kruničová

Tenis-Australian: Nadal postúpil do osemfinále dvojhry, čaká ho Fognini (5)

Melbourne 13. februára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal postúpil do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Melbournsky šampión z roku 2009 zvíťazil v 3. kole ako nasadená dvojka nad Britom Cameronom Norriem 7:5, 6:2, 7:5.

13. 02. 2021

Tenis: Sasnovičová, Bouzková a Beguová do 2. kola WTA Phillip Island Trophy

Melbourne 13. februára (TASR) - Bieloruská tenistka Alexandra Sasnovičová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA Phillip Island Trophy po víťazstve nad Lauren Davisovou z USA 6:3, 6:2.

Tenis-Australian: Berrettini do osemfinále, Chačanova zlomil v tajbrejkoch (4)

Melbourne 13. februára (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V 3. kole ako nasadená štvorka zdolal Srba Filipa Krajinoviča po päťsetovej bitke 6:3, 6:3, 4:6, 3:6, 6:0