• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

BRIEF: Tenis-Australian: Martin prehral v 1. kole dvojhry s Monteirom

Melbourne 9. februára (TASR) - Slovenskému tenistovi Andrejovi Martinovi nevyšla premiéra v hlavnej súťaži na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V 1. kole dvojhry prehral s Brazílčanom Thiagom Monteirom 6:7 (6), 1:6, 2:6. Jediným sloven

09. 02. 2021
Tasr Více zde

Futbal: Benfica Lisabon - Famalicao 2:0 v 18. kole portugalskej ligy (2)

Lisabon 8. februára (TASR) - Futbalisti Benficy Lisabon vyhrali v zápase 18. kola portugalskej ligy doma nad Famalicao 2:0 a patrí im tretia priečka v tabuľke. Moreirense uspelo na ihrisku Farense 2:1.

08. 02. 2021

Futbal: Farense - Moreirense 1:2 v 18. kole portugalskej ligy

Lisabon 8. februára (TASR) - Futbalisti Moreirense vyhrali v zápase 18. kola portugalskej ligy na ihrisku Farense 2:1.

Tenis-Australian: Shapovalov postúpil do 2. kola dvojhry (13)

Melbourne 8. februára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič úspešne vykročil za obhajobou titulu na grandslamovom turnaji Australian Open. Osemnásobný melbournsky šampión zvíťazil v 1. kole v aréne Roda Lavera ako nasadená jednotka nad Francúzom Jerem

Tenis-Australian:Djokovič v prvom kole vyslal jasnú správu na ceste za obhajobou

Melbourne 8. februára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič vyslal svojim rivalom na Australian Open jasný odkaz. V prvom kole úvodného grandslamu sezóny "sfúkol" Francúza Jeremyho Chardyho za 91 minút 6:3, 6:1, 6:2 a potvrdil pozíciu turnajovej jedno

Tenis-Australian: Schmiedlová po postupe: "Musela som bojovať" (3)

Melbourne 8. februára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V úvodnom kole zdolala japonskú kvalifikantku Majo Hibiovú 7:6 (2), 6:4. Jej ďalšou súpe

Tenis-Australian: Cressy postúpil do 2. kola dvojhry (12)

Tenis-Australian: Djokovič po postupe: "Toľko divákov som nevidel už rok" (11)

Tenis-Australian: Djokovič úspešne vykročil za obhajobou titulu (10)

Tenis-Australian: Rybakinová s Cornetovou postúpili do 2. kola dvojhry (9)

Melbourne 8. februára (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Melbournska šampiónka z roku 2019 zdolala v 1. kole ako nasadená trojka Rusku Anastasiu Pavľu

Tenis-Australian: Schwartzman s Lajovičom postúpili do 2. kola dvojhry (9)

Melbourne 8. februára (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem postúpil do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Vlaňajší finalista zvíťazil v 1. kole ako nasadená trojka nad Kazachom Michailom Kukuškinom 7:6 (2), 6:2, 6:3.

Tenis-Australian: Kužmová prehrala v 1. kole dvojhry so Sobolenkovou

Melbourne 8. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Nasadenej sedmičke Bieloruske Arine Sobolenkovej podľahla za 62 minút hladko 0:6, 4:6. Jej singlovým maximom v Melbo