BRIEF: Tenis-Australian: Kužmová prehrala v 1. kole dvojhry so Sobolenkovou

Melbourne 8. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Nasadenej sedmičke Bieloruske Arine Sobolenkovej podľahla za 62 minút hladko 0:6, 4:6. Jej singlovým maximom v Melbo

08. 02. 2021

Tenis-Australian: Halepová s Kvitovou postúpili do 2. kola dvojhry (8)

Melbourne 8. februára (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Melbournska šampiónka z roku 2019 zdolala v 1. kole ako nasadená trojka Rusku Anastasiu Pavľu

Tenis: Lídrom rebríčka ATP Djokovič, Gombos je 89., Lacko si polepšil o 14 miest

Londýn 8. februára (TASR) - V prvej desiatke svetového rebríčka ATP sa oproti predchádzajúcemu vydaniu nič nezmenilo. Lídrom je Srb Novak Djokovič, ktorý vedie poradie pred Španielom Rafaelom Nadalom a Rakúšanom Dominicom Thiemom.

Tenis-Australian: Dimitrov postúpil cez Čiliča do 2. kola dvojhry (8)

Melbourne 8. februára (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem postúpil do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Vlaňajší finalista zvíťazil v 1. kole ako nasadená trojka nad Kazachom Michailom Kukuškinom 7:6 (2), 6:2, 6:3.

Tenis-Australian: Carreno Busta, Gerasimov a Humbert do 2. kola dvojhry (7)

Tenis: Bartyová líderkou rebríčka, Kužmová uzatvára prvú stovku

Londýn 8. februára (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová aj naďalej figuruje na čele svetového rebríčka WTA. Má na konte 9186 bodov a pred druhou Simonou Halepovou z Rumunska má náskok 1931 bodov.

Tenis-Australian: Kerberová po skorej rozlúčke hromžila na prísnu karanténu

Melbourne 8. februára (TASR) - Tohtoročné vystúpenie nemeckej tenistky Angelique Kerberovej na Australian Open trvalo iba 70 minút. Melbournska šampiónka z roku 2016 prehrala v 1. kole dvojhry s Američankou Bernardou Perovou hladko 0:6, 4:6. Pod skorú

Tenis-Australian: Fucsovics postúpil po päťsetovej dráme do 2. kola (6)

Tenis-Australian: Andreescuová s Vondroušovou do 2. kola dvojhry (7)

Tenis-Australian: Zverev rozmlátil raketu, postúpil však do 2. kola (5)

Tenis-Australian: Thiem po postupe: "Kukuškin hral v prvom sete super" (4)

Tenis-Australian: Tomljanovičová a Kudermetovová do 2. kola dvojhry (6)