Tenis: Kuznecovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (2)

Rím 17. septembra (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová postúpila do osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Ríme po víťazstve 6:2, 6:3 nad Češkou Kateřinou Siniakovou.

17. 09. 2020

Tenis: Schwartzman postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (2)

Rím 17. septembra (TASR) - Kanadský tenista Denis Shapovalov postúpil do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Ríme po výhre 6:4, 6:4 nad Španielom Pedrom Martinezom.

Tenis: Shapovalov postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme

Tenis: Kasatkinová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme

Tenis: Svitolinová postúpila do osemfinále na turnaji WTA v Ríme (8)

Rím 16. septembra (TASR) - Švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová sa s turnajom WTA v Ríme rozlúčila už v 2. kole dvojhry. Vo svojom prvom "ostrom" súťažnom zápase po koronavírusovej pauze prehrala s Čiernohorkou Dankou Koviničov

16. 09. 2020

Tenis: Nadal suverénne postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (7)

Rím 16. septembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič suverénne postúpil do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Ríme. Vo svojom prvom zápase po diskvalifikácii na US Open zdolal Taliana Salvatoreho Carusa za 84 minút 6:3, 6:2. Najvyššie nasadený hrá

Tenis: Karolína Plíšková postúpila do osemfinále na turnaji WTA v Ríme (7)

Tenis: Dimitrov postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (6)

Tenis: Krajinovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (5)

Tenis: Rybakinová postúpila do osemfinále na turnaji WTA v Ríme (6)

Tenis: Jastremská postúpila do osemfinále na turnaji WTA v Ríme (5)

Tenis: Azarenková postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Ríme (4)