Tenis: Španielka Suarezová Navarrová má rakovinu: "Nebude to jednoduchý súper"

Madrid 1. septembra (TASR) ? Španielskej tenistke Carle Suarezovej Navarrovej diagnostikovali Hodgkinov lymfóm. Minulý týždeň sa pre zdravotné problémy odhlásila z grandslamového US Open.

01. 09. 2020

Tenis-US Open: Muguruzová Blancová postúpila do 2. kola dvojhry

New York 1. septembra (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na US Open. V prvom kole ako nasadená desiatka zdolala Japonku Nao Hibinovú 6:4, 6:4. V úvodnom sete otočila dvojnásobná grandslamová šampi

Tenis-US Open: Osakovú na úvod potrápila Doiová: "Prvé kolo je vždy nervózne"

New York 1. septembra (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková sa v 1. kole grandslamového turnaja US Open v New Yorku potrápila. Nasadená štvorka vyhrala nad krajankou Misaki Doiovou až po trojsetovom boji 6:2, 5:7 a 6:2.

Tenis-US Open: Djokovič natiahol sériu, pred Edmundom má rešpekt: "Je pracant"

New York 1. septembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič demonštroval, že je na grandslamový US Open pripravený výborne, hoci musel v tomto roku bojovať aj s koronavírusom. V úvodnom kole si najvyššie nasadený hráč poradil s Damirom Džumhurom z Bos

Tenis-US Open: Osaková, Rybakinová a Riskeová postúpili do 2. kola dvojhry (2)

New York 1. septembra (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková postúpila do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V úvodnom kole v pozícii nasadenej štvorky zdolala Japonku Misaki Doiovú v troch setoch 6:2, 5:7 a 6:2.

Tenis-US Open: Garin a Struff do 2. kola dvojhry, Johnson vyradil Isnera (2)

New York 1. septembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa suverénne prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V úvodnom kole ako nasadená jednotka zdolal Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny 6:1, 6:4, 6:1 a natiahol víťaznú

Tenis-US Open: Martičová so Sevastovovou postúpili do 2. kola dvojhry

New York 1. septembra (TASR) - Chorvátska tenistka Petra Martičová postúpila do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V úvodnom kole ako nasadená osmička zvíťazila nad Češkou Terezou Martincovou 5:7, 6:2, 6:4.

Tenis-Us Open: Djokovič postúpil suverénne do 2. kola dvojhry

Tenis-US Open: Zverev s Manarinom postúpili do 2. kola dvojhry (5)

New York 31. augusta (TASR) - Chorvátsky tenista Borna Čorič postúpil suverénne do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V úvodnom kole ako nasadená dvadsaťsedmička zvíťazil nad Španielom Pablom Andujarom 7:5, 6:3 a 6:1. Brit Cameron Norrie

31. 08. 2020

Tenis-US Open: Kovalík nestačil v 1. kole dvojhry na Cressyho

New York 31. augusta (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík ani na tretí pokus neprešiel cez 1. kolo dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Domácemu Američanovi Maximovi Cressymu podľahol 1:6, 6:2, 4:6, 4:6. Na úvodnej prekážke stroskotal v New Yo

BRIEF: Tenis-US Open: Kovalík prehral v 1. kole dvojhry s Cressym

Tenis-US Open: Tsitsipas so Simonom postúpili do 2. kola dvojhry (4)