Tenis: Vondroušová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Palerme (2)

Palermo 4. augusta (TASR) - Bieloruská tenistka Alexandra Sasnovičová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Palerme. V utorňajšom stretnutí úvodného kola vyradila Belgičanku Elise Mertensovú nasadenú ako piatu 6:4, 6:1.

04. 08. 2020

Tenis: Turnaje ATP a WTA v Madride zrušili pre širenie koronavírusu (2)

Madrid 4. augusta (TASR) - Tenisový turnaj ATP Masters 1000 v Madride sa tento rok neuskutoční. Organizátori ho v utorok zrušili pre pandémiu koronavírusu. Tradične májové podujatie sa malo konať v náhradnom termíne v septembri. Popri mužskej časti zru

Tenis: Sasnovičová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Palerme

Tenis: Turnaj ATP Masters v Madride sa tento rok pre pandémiu neuskutoční

BRIEF: Tenis: Turnaj ATP Masters v Madride zrušili pre pandémiu koronavírusu

Tenis: Murray dostal voľnú kartu na presunutý turnaj ATP v New Yorku

New York 4. augusta (TASR) - Trojnásobný grandslamový víťaz Andy Murray z Veľkej Británie dostal voľnú kartu na tenisový turnaj ATP v New Yorku. Podujatie sa uskutoční od 20. augusta a bude generálkou na US Open.

Tenis: Kristýna Plíšková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Palerme

Palermo 4. augusta (TASR) - Česká tenistka Kristýna Plíšková zvíťazila v stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v Palerme nad treťou nasadenou Grékyňou Mariou Sakkariovou 6:4, 6:4.

Tenis: Puerta priznal, že v minulosti klamal o dopingovom prehrešku

Buenos Aires 3. augusta (TASR) - Bývalý argentínsky tenista Mariano Puerta priznal, že v minulosti klamal za účelom nižšieho trestu za porušenie antidopingových pravidiel. V roku 2005 bol finálovým súperom Rafaela Nadala pri prvom triumfe Španiela na g

03. 08. 2020

Tenis: Erraniová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Palerme (2)

Palermo 3. augusta (TASR) - Chorvátka Donna Vekičová zvíťazila v prvom tenisovom zápase WTA po dlhej koronavírusovej prestávke. V pondelňajšom stretnutí 1. kola turnaja v Palerme zdolala Holanďanku Arantxu Rusovú 6:1, 6:2.

Tenis: Vekičová zvíťazila v prvom zápase po koronavírusovej pauze

BRIEF: Tenis: Vekičová zvíťazila v prvom zápase po koronavírusovej pauze

Tenis-PTT: Schmiedlová po triumfe v Žiline i v celej sérii: "Som spokojná" (2)

Žilina 2. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová triumfovala vo dvojhre na turnaji v Žiline. Ako prvá nasadená zdolala v nedeľnom finále dvojku podujatia Rebeccu Šramkovú 6:2, 6:3 a v predstihu sa stala celkovou víťazkou päťdieln