Tenis-Masters: Djokovič zdolal na úvod debutanta Berrettiniho

Londýn 10. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič úspešne vstúpil do turnaja majstrov v Londýne. V úvodnom zápase skupiny Björna Borga zdolal v 02 aréne ako nasadená dvojka debutanta na Masters Taliana Mattea Berrettiniho za 63 minút hladko 6:2,
10. 11. 2019

Tenis-Masters: Klaasen s Venusom na úvod zdolali Rama so Salisburym

Londýn 10. novembra (TASR) - Juhoafrický tenista Raven Klaasen spoločne s Novozélanďanom Michaelom Venusom zvíťazili v nedeľnom úvodnom stretnutí v skupine Jonasa Björkmana na prestížnom turnaji majstrov v Londýne nad americko-britským párom Rajeev Ram,

Tenis-FedCup: Mladenovičová po triumfe: "Veľmi sme chceli tento titul" (4)

Perth 10. novembra (TASR) - Francúzske tenistky sa v nedeľu stali tretíkrát v histórii víťazkami Pohára federácie. Vo finále v Perthe zvíťazili nad Austráliou 3:2, pričom rozhodla až záverečná štvorhra, v ktorej Caroline Garciová a Kristina Mladenovičová

Tenis-FedCup: Francúzky tretíkrát vyhrali Pohár federácie (3)

BRIEF: TENIS-FEDCUP: FRANCÚZKY TRIUMFOVALI V AUSTRÁLII 3:2

Tenis: Talian Jannik Sinner víťazom Next Gen ATP Finals v Miláne

Miláno 10. novembra (TASR) - Taliansky tenista Jannik Sinner sa stal víťazom turnaja Next Gen ATP Finals v Miláne, keď v sobotu vo finále zdolal najvyššie nasadeného Alexa de Minaura z Austrálie 4:2, 4:1 a 4:2. Osemnásťročný Sinner získal finančnú prémiu

Tenis-FedCup: Austrália - Francúzsko 2:2, finále rozhodne štvorhra (2)

Perth 10. novembra (TASR) - O nových šampiónkach tenisového Pohára federácie medzi Austráliou a Francúzskom rozhodne až záverečná štvorhra. Po štvrtej dvojhre je stav finále vyrovnaný 2:2. V Perthe v nedeľu najprv domácu svetovú jednotku Ashleigh Bartyov

Tenis-FedCup: Francúzky vedú nad Austráliou 2:1, Mladenovičová zdolala Bartyovú

Perth 10. novembra (TASR) - Stav finálového duelu tenisového Pohára federácie žien medzi Austráliou a Francúzskom je po tretej dvojhre 2:1 pre Francúzky. V Perthe v nedeľu domácu svetovú jednotku Ashleigh Bartyovú zaskočila Kristina Mladenovičová, ktorá

Tenis-PSO: Džumhur nastúpi vo finále dvojhry proti Novakovi (2)

Bratislava 9. novembra (TASR) - Bosniansky tenista Damir Džumhur sa stal prvým finalistom dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. V semifinále si ako nasadená päťka poradil s Čechom Zdenkom Kolářom 7:6 (4), 6:3. V dueli o titul nastúpi
09. 11. 2019

Tenis-PSO: Džumhur prvým finalistom dvojhry

Tenis-PSO: Zelenay po prehre vo finále štvorhry:"Bolo to o jednej loptičke" (2)

Bratislava 9. novembra (TASR) - Slovenský tenista Igor Zelenay s Čechom Romanom Jebavým neuspeli vo finále štvorhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Ako turnajové trojky prehrali s druhým nasadeným dánsko-nemeckým párom Frederik Nielsen,

Tenis-PSO:Zelenay s Jebavým neuspeli vo finále debla,titul pre Nielsena a Pütza