Tenis-DC: Nadal figuruje v španielskej nominácii na finálový turnaj

Madrid 21. októbra (TASR) - Španielski tenisti by sa mali predstaviť v súbojoch finále Davisovho pohára aj s Rafaelom Nadalom. Druhý hráč svetového rebríčka figuruje v päťčlennej nominácii trénera Sergiho Brugueru. Dopĺňajú ho Roberto Bautista Agut, Pab
21. 10. 2019

Tenis: Bartyová vedie rebríček WTA, Kužmová naďalej 52.

Paríž 21. októbra (TASR) - Austrálčanka Ashleigh Bartyová naďalej vedie tenisový rebríček WTA. Najvýraznejší posun smerom dopredu v Top 10 zaznamenala Švajčiarka Belinda Benčičová, ktorá po triumfe na turnaji v Moskve poskočila z 10. na 7. priečku. Najle

Tenis: Lacko poskočil o 47 miest na 192. priečku, vedie Djokovič

Paríž 21. októbra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič vedie aj naďalej tenisový rebríček ATP. V prvej desiatke sa udiala len jedna zmena, keď Japonec Kei Nišikori o jednu priečku preskočil Rusa Karena Chačanova. Slovenský reprezentant Lukáš Lacko sa

Tenis: "Nemyslel som na triumf," povedal Murray po úspechu v Antverpách

Antverpy 21. októbra (TASR) - Keď sa v lete 2018 Andy Murray vrátil na kurty po prvej operácii bedrového kĺbu, nezdalo sa, že sa škótsky tenista dočká výraznejších úspechov. Aj vo víťazných dueloch trpel a zreteľne pociťoval bolesť. Začiatkom roku 2019 a

Tenis: Murray zvíťazil na turnaji ATP v Antverpách: "Veľa to znamená" (2)

Antverpy 20. októbra (TASR) - Britský tenista Andy Murray zvíťazil v nedeľu vo finále dvojhry na turnaji ATP v Antverpách. Vo finále si poradil so Švajčiarom Stanom Wawrinkom 3:6, 6:4 a 6:4 a získal prvý titul od marca 2017. Bývalý hráč sveta číslo jede
20. 10. 2019

Tenis: Murray zvíťazil na turnaji ATP v Antverpách

BRIEF: TENIS: MURRAY ZVÍŤAZIL NA TURNAJI ATP V ANTVERPÁCH

Antverpy 20. októbra (TASR) - Britský tenista Andy Murray zvíťazil v nedeľu vo finále dvojhry na turnaji ATP v Antverpách. Vo finále si poradil so Švajčiarom Stanom Wawrinkom 3:6, 6:4 a 6:4 a získal prvý titul od marca 2017. UPOZORNENIE: Správu rozširuj

Tenis: Rubľov sa stal víťazom turnaja ATP v Moskve

Moskva 20. októbra (TASR) - Ruský tenista Andrej Rubľov sa stal víťazom turnaja ATP v Moskve. V nedeľu si vo finále dvojhry ako šiesty nasadený poradil so sedmičkou podujatia Francúzom Adrianom Mannarinom 6:4 a 6:0. Pre 22-ročného Rusa je to druhý singlo

Tenis: Shapovalov zvíťazil vo finále turnaja ATP v Štokholme

Štokholm 20. októbra (TASR) - Víťazom tenisového turnaja ATP v Štokholme sa stal Denis Shapovalov. Dvadsaťročný Kanaďan ako nasadená štvorka zdolal v nedeľu vo finále dvojhry Srba Filipa Krajinoviča dvakrát 6:4. Pre Shapovalova je to prvý titul vo dvojhr

Tenis: Ostapenková zvíťazila vo finále turnaja WTA v Luxemburgu

Luxemburg 20. októbra (TASR) - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v Luxemburgu. V nedeľu vo finále zdolala druhú nasadenú Nemku Juliu Görgesovú 6:4 a 6:1. Pre 22-ročnú víťazku grandslamového Roland Garros z roku

Tenis: Benčičová zvíťazila vo finále turnaja WTA v Moskve

Moskva 20. októbra (TASR) - Víťazkou dvojhry na tenisovom turnaji WTA v Moskve sa stala tretia nasadená Belinda Benčičová. Švajčiarska hráčka, ktorá má slovenských rodičov, zvíťazila v nedeľu vo finále nad domácou Anastasiou Pavľučenkovovou po bitke v tr

Tenis: Lacko zvíťazil na challengerovom turnaji v nemeckom Ismaningu

Ismaning 20. októbra (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko sa stal suverénnym víťazom dvojhry na challengerovom turnaji v nemeckom Ismaningu. V nedeľu vo finálovom stretnutí ako nasadená šestnástka zdolal turnajovú dvanástku Američana Maxima Cressyho 6: