Tenis: Kužmová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Linzi

Linz 7. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v rakúskom Linzi. V pondelňajšom zápase si poradila s domácou držiteľkou voľnej karty Juliou Grabherovou v dvoch setoch 6:4 a 6:2. dvojhra - 1.
07. 10. 2019

Tenis: Kvitová si zaistila účasť na MS WTA Tour

Praha 7. októbra (TASR) - Český tenis bude mať opäť dvojnásobné zastúpenie na koncoročnom turnaji MS WTA Tour. Po Karolíne Plíškovej si vybojovala účasť v Šen-čene aj Petra Kvitová. Dvadsaťdeväťročná tenistka sa kvalifikovala na podujatie už siedmykrát

Tenis: Murray postúpil do 2. kola turnaja ATP v Šanghaji (3)

Šanghaj 7. októbra (TASR) - Kanadský tenista Denis Shapovalov zvíťazil v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Šanghaji nad Američanom Francesom Tiafoem 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Cameron Norrie (V. Brit.) - Gilles Simon (Fr.) 7:5, 6:

Tenis: Prvenstvá v detskom Davis Cupe a Fed Cupe do B. Bystrice a Piešťan

Bratislava 7. októbra (TASR) - Chlapci TC BASELINE Banská Bystrica a dievčatá TK HSC Piešťany sa stali víťazmi 15. ročníka celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Po druhý raz na tomto podujatí udelil Slovenský olympijsky a

Tenis: Garciová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine (2)

Tian-ťin 7. októbra (TASR) - Austrálska tenistka Samantha Stosurová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Tian-ťine. V pondelňajšom stretnutí vyradila domácu Číňanku Čao-süan Jang 7:5, 2:6, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Samantha Stosurová (Aus.) -

Tenis: Monfils postúpil do 2. kola turnaja ATP v Šanghaji (2)

Tenis: Djokovič naďalej vedie rebríček ATP, Martin 117.

Londýn 7. októbra (TASR) - V prvej desiatke mužského tenisového rebríčka ATP nenastala tretí týždeň za sebou žiadna zmena. Vedúcu pozíciu si drží Srb Novak Djokovič pred víťazom US Open Rafaelom Nadalom zo Španielska a Švajčiarom Rogerom Federerom. Najl

Tenis: Naď vyhral turnaj Masters juniorov, Privara a Daubnerová pridali 3.miesta

Bratislava 7. októbra (TASR) - Slovenskí tenisti získali na turnaji Masters juniorov vo vekových kategóriách do 14 a 16 rokov jednu zlatú a dve bronzové medaily. Peter Naď vyhral vrcholné podujatie juniorskej sezóny, ktoré spája osem najlepších chlapcov

Tenis: Bartyová stále na čele rebríčka WTA, Kužmová 53.

Londýn 7. októbra (TASR) - V prvej desiatke ženského tenisového rebríčka WTA nastali dve zmeny. Japonka Naomi Osaková sa posunula o priečku vyššie na tretie miesto pred Ukrajinku Jelinu Svitolinovú. Na piatu pozíciu pred Rumunku Simonu Halepovú sa dostal

Tenis: Shapovalov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Šanghaji

Tenis: Stosurová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine

Tenis: Thiem zdolal vo finále turnaja ATP v Pekingu Tsitsipasa

Peking 6. októbra (TASR) - Najvyššie nasadený rakúsky tenista Dominic Thiem triumfoval v dvojhre na turnaji ATP v Pekingu. V nedeľňajšom finále si poradil s tretím hráčom pavúka Stefanosom Tsitsipasom z Grécka v troch setoch 3:6, 6:4 a 6:1. dvojhra - fin