Tenis-US Open: Nadal zdolal v dráme Medvedeva a získal 19. grandslamový titul

New York 9. septembra (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal vyhral štvrtýkrát v kariére US Open. Druhý nasadený hráč triumfoval v nedeľňajšom finále nad turnajovou päťkou Rusom Daniilom Medvedevom v päťsetovej dráme 7:5, 6:3, 5:7, 4:6, 6:4 a získal sv
09. 09. 2019

BRIEF-TENIS-US OPEN: NADAL ZÍSKAL SVOJ 19. GRANDSLAMOVÝ TITUL

Tenis-US Open: Mertensová so Sobolenkovou víťazkami štvorhry

New York 8. septembra (TASR) - Belgická tenistka Elise Mertensová sa s Bieloruskou Arynou Sobolenkovou stali víťazkami štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. V nedeľňajšom finále si v pozícii štvrtého nasadeného páru poradili s osmičkami pavúka biel
08. 09. 2019

Tenis-US Open:Andreescuová po sezóne snov:"Na takýto pocit sa veľmi ľahko zvyká"

New York 8. septembra (TASR) - Kanadská tenistka a čerstvá víťazka US Open Bianca Andreescuová zažíva prelomový rok vo svojej kariére. Vlani o tomto čase nepatrila ani do prvej dvestovky rebríčka WTA a po vypadnutí v kvalifikácii sa ani nepredstavila v h

Tenis: Zlochová neuspela v 2. kole kvalifikácie na turnaji WTA v Čeng-čou

Čeng-čou 8. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Zuzana Zlochová neuspela v 2. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA v čínskom Čeng-čou. V nedeľu prehrala s domácou Siao-ti Jou v dvoch setoch 3:6, 6:7 (7). kvalifikácia - 2. kolo: Siao-ti Jou (Čína) -

Tenis-US Open: Nebojácna dobyvateľka Andreescuová - ohlasy médií

New York 8. septembra (TASR) - Ohlasy zahraničných médií po finále dvojhry žien na tenisovom US Open, v ktorom Kanaďanka Bianca Andreescuová zdolala domácu Serenu Williamsovú 6:3, 7:5: New York Times: "Andreescuová zavŕšila svoju premiérovú účasť na

Tenis: Dier sa stal novým trénerom Kerberovej

New York 8. septembra (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová bude mať nového trénera. Na nadchádzajúcich turnajoch v Ázii ju povedie 47-ročný Dirk Dier. Informovali o tom agentúra DPA a SID.

Tenis-US Open: Andrescuová po zisku grandslamového titulu: "Splnil sa mi sen"(2)

New York 8. septembra (TASR) - Devätnásťročná kanadská tenistka Bianca Andrescuová sa stala víťazkou ženskej dvojhry na US Open a získala prvý grandslamový titul v kariére. Vo finále ako nasadená pätnástka zdolala turnajovú osmičku a šesťnásobnú newyorsk

Tenis-US Open: Kanaďanka Andrescuová získala prvý grandslamový titul

BRIEF-TENIS-OPEN: KANAĎANKA ANDRESCUOVÁ ZÍSKALA PRVÝ GRANDSLAMOVÝ TITUL

07. 09. 2019

Tenis-Us Open: Matteková Sandsová s Jamiem Murraym víťazmi mixu

New York 7. septembra (TASR) - Americká tenistka Bethanie Matteková-Sandsová s Britom Jamiem Murraym sa stali víťazmi miešanej štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Vo finále mixu zdolali jedenásty nasadený novozélandsko-taiwanský pár Michael Venus,

Tenis-US Open: Nadal pred finále: "Nesmierne ma baví, čo robím"

New York 7. septembra (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal si užíva napätie z boja o grandslamové tituly viac ako hon na rekord v počte celkových víťazstiev, ktorý drží Roger Federer. Tridsaťtriročný Španiel si piatkovým semifinálovým víťazstvom na U