Tenis: Halepová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Eastbourne (6)

Eastbourne 25. júna (TASR) - Francúzska tenistka Alize Cornetová zvíťazila v 2. kole dvojhry na turnaji WTA v Eastbourne nad piatou nasadenou Ukrajinkou Jelinou Svitolinovou 6:3, 7:6 (3) a prebojovala sa do osemfinále. dvojhra - 1. kolo: Belinda Benčičo
25. 06. 2019

Tenis: Kerberová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Easbourne (5)

Tenis: Simon postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Eastbourne (4)

Eastbourne 25. júna (TASR) - Argentínsky tenista Juan Londero zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji v Eastbourne nad Britom Jayom Clarkeom 6:7 (5), 6:1, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Juan Londero (Arg.) - Jay Clarke (V. Brit.) 6:7 (5), 6:1, 6:3, Daniel Evans (

Tenis: Petersonová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Easbourne (4)

Tenis: Mannarino postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Antalyi (4)

Antalya 25. júna (TASR) - Bosniansky tenista Damir Džumhur postúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v tureckej Antalyi po víťazstve nad Turkom Altugom Celikbilekom 6:3, 4:6, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Kevin Krawietz (Nem.) - Cem Ilkel (Tur.) 6:4, 6:4

Tenis: Šuaj Čang postúpila do osemfinále turnaja WTA v Easbourne (3)

Tenis: Fabbiano postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Eastbourne (3)

Tenis: Sonego postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Antalyi (3)

Tenis-Wimbledon: Šramková prehrala v 1. kole kvalifikácie (2)

Wimbledon 25. júna (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do 2. kola kvalifikácie na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Američanku Ann Liovú zdolala 7:5, 6:2. Rebecca Šramková podľahla Francúzke Amandine Hesseovej 6:7 (5), 3:6. ženy -

Tenis: Norrie postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Eastbourne (2)

Tenis: Hercogová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Easbourne (2)

Tenis: Krawietz postúpil do 2. kola turnaja ATP v Antalyi (2)