• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Anderson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Queense (4)

Queens 17. júna (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do 2. kola dvojhry na trávnatom turnaji ATP v londýnskom Queense. V 1. kole zvíťazil ako nasadená štvorka nad Španielom Fernandom Verdascom 6:2, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Daniil Medvedev (4-Ru
17. 06. 2019
Tasr Více zde

Tenis: Kontová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Birminghame (3)

Birmingham 17. júna (TASR) - Ruská tenistka Margarita Gasparjanovová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na trávnatom turnaji WTA v Birminghame. V 1. kole vyradila nasadenú štvorku Ukrajinku Jelinu Svitolinovú 6:3, 3:6, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Margarita Ga

Tenis: Keninová postúpila do 2. kola turnaja WTA na Mallorke (2)

Mallorca 17. júna (TASR) - Austrálska tenistka Ajla Tomljanovičová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA na Mallorke nad Portoričankou Monicou Puigovou 6:4, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Ajla Tomljanovičová (Austr.) - Monica Puigová (Portor.) 6:4, 7:5, Be

Tenis: Pavlásek postúpil do 2. kola turnaja Bratislava Open (7)

Bratislava 17. júna (TASR) - Slovenský tenista Tomáš Vanko neuspel vo finále kvalifikácie na antukovom challengeri Bratislava Open. Najvyššie nasadenému Čechovi Michaelovi Vrbenskému podľahol hladko 1:6, 0:6. Nedarilo sa ani Alexovi Molčanovi, ktorý preh

Tenis: Van Uytvancková postúpila do 2. kola turnaja WTA na Mallorke (2)

Mallorca 17. júna (TASR) - Austrálska tenistka Ajla Tomljanovičová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA na Mallorke nad Portoričankou Monicou Puigovou 6:4, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Ajla Tomljanovičová (Austr.) - Monica Puigová (Portor.) 6:4, 7:5, Al

Tenis: Strýcová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Birminghame (2)

Tenis: Čilič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Queense (3)

Tenis: Chačanov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Halle (3)

Halle 17. júna (TASR) - Americký tenista Steve Johnson sa prebojoval do 2. kola dvojhry na trávnatom turnaji ATP v Halle. V 1. kole zdolal domáceho Nemca Philippa Kohlschreibera 6:3, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Steve Johnson (USA) - Philipp Kohlschreiber (Ne

Tenis: Klein postúpil do 2. kola turnaja Bratislava Open (6)

Tenis: Šafránek postúpil do 2. kola turnaja Bratislava Open (5)

Tenis: Tomljanovičová postúpila do 2. kola turnaja WTA na Mallorke

Mallorca 17. júna (TASR) - Austrálska tenistka Ajla Tomljanovičová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA na Mallorke nad Portoričankou Monicou Puigovou 6:4, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Ajla Tomljanovičová (Austr.) - Monica Puigová (Portor.) 6:4, 7:5 lgŠ

Tenis: Schwartzman postúpil do 2. kola turnaja ATP v Queense (2)