• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Goffin postúpil do semifinále turnaja ATP v Estorile (2)

Estoril 3. mája (TASR) - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v portugalskom Estorile. V pozícii najvyššie nasadeného hráča zdolal v piatkovom štvrťfinále domáceho Joaa Dominguesa 7:6 (3), 6:4. dvojhra - štvrťfi
03. 05. 2019
Tasr Více zde

Tenis: Kontová proti Sakkariovej vo finále turnaja WTA v Rabate (2)

Rabat 3. mája (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA v marockom Rabate po výhre 6:2, 7:6 (7) nad Austrálčankou Ajlou Tomljanovicovou. dvojhra - semifinále: Johanna Kontová (7-V. Brit.) - Ajla Tomljanovi

Tenis: Garin postúpil do semifinále turnaja ATP v Mníchove (2)

Mníchov 3. mája (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato sa prebojoval do semifinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v Mníchove po výhre 1:6, 7:5, 7:5 nad ôsmym nasadeným Maďarom Mártonom Fucsovicsom. dvojhra - štvrťfinále: Marco Cecchinato (3-Tal.)

Tenis: Kontová postúpila do finále turnaja WTA v Rabate

Tenis: Kužmová s Kalinskou získali prvý spoločný deblový titul na WTA Tour (3)

Praha 3. mája (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová získala v Prahe prvý titul na okruhu WTA. Spoločne s Ruskou Annou Kalinskou zvíťazili vo finále štvorhry nad turnajovými jednotkami Američankou Nicolou Melicharovou a Češkou Květou Peschkeovou 4:

Tenis: Kužmová po triumfe v Prahe ďakovala fanúšikom a Mertiňákovi (2)

Tenis: Muži Slávie STU Bratislava a ženy TC Empire Trnava zvíťazili v extralige

Bratislava 3. mája (TASR) - Muži Slávie STU Bratislava a ženy TC Empire Trnava sa stali víťazmi tenisového extraligového ročníka 2019. Slávia STU zvíťazila na bratislavských dvorcoch nad TC Empire Trnava 4:3, triumfovala tretíkrát za sebou a celkovo získ

Tenis: Kužmová získala v Prahe prvý titul na okruhu WTA, vyhrala štvorhru

BRIEF: KUŽMOVÁ ZÍSKALA V PRAHE PRVÝ TITUL NA OKRUHU WTA

Tenis: Tsitsipas postúpil do semifinále turnaja ATP v Estorile

Tenis: Cecchinato postúpil do semifinále turnaja ATP v Mníchove

Tenis: Muchová s Teichmannovou vo finále turnaja WTA v Prahe (2)

Praha 3. mája (TASR) - Česká tenistka Karolína Muchová postúpila do finále na turnaji WTA v Prahe. Domáca hráčka si poradila v piatkovom semifinále s Američankou Bernardou Perovou 6:2, 7:5. Muchová zabojuje o víťazstvo proti Švajčiarke Jil Belen Teichman