Tenis: Pella postúpil do 2. kola turnaja ATP v Barcelone (8)

Barcelona 23. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Barcelone, keď podľahol Čiľanovi Christianovi Garinovi 5:7, 4:6. dvojhra - 1. kolo: Christian Garin (Chile) - Martin KLIŽAN (SR) 7:5, 6:4, Nicola Kuh
23. 04. 2019

Tenis: Parmentierová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Istanbule (7)

Istanbul 23. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Istanbule s Češkou Barborou Strýcovou 7:5, 5:7, 4:6. Deviata nasadená Slovenka podávala za stavu 7:5, 5:4 na víťazstvo v zápase, napokon však po

Tenis: Kuznecovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Istanbule (6)

Tenis: Alexander Zverev dohral v Barcelone už v 2. kole (7)

Tenis: Petkovicová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stuttgarte (3)

Stuttgart 23. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala v 1. kole dvojhry na antukovom turnaji WTA v Stuttgarte s Belgičankou Greetje Minnenovou 5:7, 3:6. dvojhra - 1. kolo: Greetje Minnenová (Bel.) - Dominika CIBULKOVÁ (SR) 7:5, 6:3

Tenis: Kudermetovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Istanbule (5)

Tenis: Munar si zahrá v osemfinále turnaja ATP v Barcelone (6)

Tenis: Cibulková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Stuttgarte s Minnenovou (2)

Tenis: Haase postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Budapešti (3)

Budapešť 23. apríla (TASR) - Austrálsky tenista John Millman postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Budapešti. V 1. kole zdolal v pozícii turnajovej šestky nenasadeného Srba Miomira Kecmanoviča hladko 6:1, 6:2. dvojhra - 1. kolo: John Millman (6-Au

Tenis: Stop pre Kližana v 1. kole turnaja ATP v Barcelone (5)

Tenis: Anderson vynechá pre zranenie lakťa antukovú časť sezóny

Paríž 23. apríla (TASR) - Juhoafrický tenista Kevin Anderson vynechá antukovú časť prebiehajúcej sezóny. Dôvodom je chronické poranenie lakťa na pravej ruke. "Chcem, aby ste vedeli, že v tomto roku budem chýbať na antukových turnajoch.

Tenis: Kužmová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Istanbule so Strýcovou (4)