Tenis: Schmiedlová neobháji titul na turnaji WTA v Bogote

Bogota 10. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neobháji singlový titul na antukovom turnaji WTA v kolumbijskej Bogote. V stredajšom stretnutí osemfinálového 2. kola prehrala ako štvrtá nasadená hráčka s Brazílčankou Beatriz Hadda
10. 04. 2019

Tenis: Laaksonen postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Houstone (2)

Houston 10. apríla (TASR) - Španielsky tenista Marcel Granollers-Pujol zvíťazil v stredajšom stretnutí osemfinále dvojhry na turnaji ATP v americkom Houstone nad Bernardom Tomicom z Austrálie 6:1, 6:2. dvojhra - osemfinále: Marcel Granollers-Pujol (Šp.)

Tenis: Zidanšeková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote

Bogota 10. apríla (TASR) - Slovinská tenistka Tamara Zidanšeková nasadená ako piata zdolala v stredajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v kolumbijskej Bogote Irinu Chromačevovú z Ruska 4:6, 6:1, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Sachia Vickeryová (USA) -

Tenis: Granollers-Pujol postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Houstone

Tenis: Tsonga postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marrákeši (4)

Marrákeš 10. apríla (TASR) - Taliansky tenista Lorenzo Sonego zvíťazil v stredajšom stretnutí osemfinále dvojhry na turnaji ATP v marockom Marrákeši nad Holanďanom Robinom Haasem 7:6 (5), 6:3. dvojhra - osemfinále: Lorenzo Sonego (Tal.) - Robin Haase (Ho

Tenis: Hercogová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Lugane (2)

Lugano 10. apríla (TASR) - Francúzska tenistka Fiona Ferrová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na antukovom turnaji WTA vo švajčiarskom Lugane. V stredu si v 2. kole poradila s Belgičankou Alison Van Uytvanckovou 6:4, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Veronika

Tenis-Fed: Slovenky v najsilnejšom zložení, brazílskou jednotkou Haddadová (3)

Bratislava 10. apríla (TASR) - Kvarteto slovenských tenistiek Dominika Cibulková, Viktória Kužmová, Anna Karolína Schmiedlová, Magdaléna Rybáriková figuruje v nominácii na barážový duel o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie. Hrať sa bude 20.-21

Tenis: Simon postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marrákeši (3)

Tenis: Daniel postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marrákeši (2)

Tenis: Sonego postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marrákeši

Tenis: Ferrová do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Lugane

Tenis: Cibulková: "Chcela som sa s Fed Cupom rozlúčiť doma kvôli fanúšikom"

Bratislava 10. apríla (TASR) - V Pohári federácie debutovala ako 16-ročná v júli 2005 v dueli na pôde Thajska. Počas veľkonočného víkendu sa v Bratislave rozlúči s prestížnou tímovou súťažou. Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková sa rozhodla, že