Tenis: Raonič postúpil do 3. kola turnaja ATP v Miami

Miami 22. marca (TASR) - Kanadský tenista Miloš Raonič sa bez boja dostal do 3. kola dvojhry na turnaji ATP v Miami, keď jeho nemecký súper Maximilian Marterer nenastúpil na piatkové stretnutie. dvojhra - 2. kolo: Miloš Raonič (12-Kan.) - Maximilian Mar
22. 03. 2019

Tenis: Osaková postúpila do 3. kola turnaja WTA v Miami

Miami 22. marca (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková si ako nasadená jednotka poradila v piatkovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou 6:0, 6:7 (3), 6:1. dvojhra - 2. kolo: Naomi Osaková (1-Jap.) - Yan

Tenis: Kužmová uspela v 2. kole turnaja WTA v Miami

Miami 22. marca (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová zdolala v piatkovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú za 154 minút 6:7 (5), 6:4, 7:5. Kužmová stratila prvý set až v tajbrejku, v druhom dejstve zo

Tenis: Stosurová vyradila Keysovú v 2. kole turnaja WTA v Miami - SÚHRN

Miami 22. marca (TASR) - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami po víťazstve nad Sachiou Vickeryovou z USA 3:6, 6:3 a 6:1. Turnajová trojka Češka Petra Kvitová si v 2. kole poradila s Mariou Sakkariovou

Tenis: Ferrer, Lopez a Mannarino do 2. kola na turnaji ATP v Miami - SÚHRN

Miami 22. marca (TASR) - Argentínsky tenista Leonardo Mayer sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Miami po výhre nad Švédom Mikaelom Ymerom 4:6, 6:3, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Jordan Thompson (Austr.) - Cameron Norrie (V.Brit.) 4:6, 7:6 (5), 6:

Tenis: Rybáriková neuspela v 2. kole turnaja WTA v Miami, vypadla aj Schmiedlová

Miami 22. marca (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa s turnajom WTA v Miami rozlúčila v 2. kole dvojhry. V noci na piatok nestačila na pätnástu nasadenú Nemku Juliu Görgesovú, ktorej podľahla za 96 minút 4:6, 5:7. Rybáriková začala aktívne

Tenis: Kvitová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Miami (3)

21. 03. 2019

Tenis: Auger-Aliassime, Marterer a Albot do 2. kola na turnaji ATP v Miami (3)

Tenis: Kužmová zdolala Gavrilovovú, postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Miami

Miami 21. marca (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. Vo štvrtkovom súboji 1. kola si poradila s moskovskou rodáčkou reprezentujúcou Austráliu Dariou Gavrilovovou vo dvoch setoch 6:4, 6:2. Zápas

Tenis: Chardy, Džumhur a Lajovič do 2. kola na turnaji ATP v Miami (2)

Tenis: Venus Williamsová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami (2)

Miami 21. marca (TASR) - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami po víťazstve nad Sachiou Vickeryovou z USA 3:6, 6:3 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Alison Riskeová (USA) - Kaia Kanepiová (Est.) 6:2, 6:2, Misak

Tenis: Kližan neuspel v 2. kole v Miami (2)

Miami 21. marca (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Miami. Vo štvrtkovom súboji prehral s Holanďanom Robinom Haasem za 70 minút 2:6, 4:6. V 1. kole sa rozlúčil s turnajom aj Martin Kližan, ktorý podľahol Tali