Tenis: Raonič postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Indian Wells (3)

Indian Wells 13. marca (TASR) - Srbský tenista Miomir Kecmanovič sa prebojoval už do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Indian Wells. Jeho osemfinálový súper Japonec Jošihito Nišioka po prehratom prvom sete (4:6) zápas skrečoval. dvojhra - osemfinále:
13. 03. 2019

Tenis: Nadal postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Indian Wells (2)

Tenis: Kecmanovič postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Indian Wells

Tenis: Čierny deň favoritov, v Indian Wells skončili Djokovič,Osaková i Halepová

Indian Wells 13. marca (TASR) - Favoriti na zisk titulu na tenisovom turnaji v americkom Indian Wells zažili čierny deň. V mužskej aj ženskej časti skončili v noci na stredu obaja najvyššie nasadení hráči. Srb Novak Djokovič prehral v 3. kole dvojhry s N

Tenis: Osaková a Halepová skončili v osemfinále v Indian Wells - SÚHRN

Indian Wells 13. marca (TASR) - Dve najvyššie nasadené hráčky v ženskom "pavúku" ukončili svoje účinkovanie na turnaji WTA v Indian Wells zhodne už v osemfinále dvojhry. Svetová a turnajová jednotka Naomi Osaková z Japonska prehrala v noci na s

Tenis: Djokovič vypadol v 3.kole v Indian Wells, podľahol Kohlschreiberovi-SÚHRN

Indian Wells 13. marca (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa s turnajom ATP v Indian Wells prekvapujúco rozlúčil už v 3. kole dvojhry. Najvyššie nasadený hráč v noci na stredu nestačil na Nemca Philippa Kohlschreibera, ktorému podľahol za 98 minút 4:

Tenis: Shapovalov postúpil do osemfinále turnaja ATP v Indian Wells (3)

Indian Wells 12. marca (TASR) - Srbský tenista Filip Krajinovič sa prebojoval do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Indian Wells. V 3. kole si poradil so štrnástym nasadeným Rusom Daniilom Medvedevom 6:3, 6:2. dvojhra - 3. kolo: Filip Krajinovič (Srb.)
12. 03. 2019

Tenis: Muguruzová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Indian Wells (2)

Indian Wells 12. marca (TASR) - Kanadská tenistka Bianca Andreescuová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Indian Wells vďaka výhre 7:5, 6:2 nad osemnástou nasadenou Číňankou Wang Čchiang. dvojhra - osemfinále: Bianca Andreescuová (Kan.) -

Tenis: Hurkacz postúpil do osemfinále turnaja ATP v Indian Wells (2)

Tenis: Andreescuová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Indian Wells

Tenis: Krajinovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Indian Wells

Tenis-Fed: Začína sa predpredaj vstupeniek na zápas Slovensko - Brazília

Bratislava 12. marca (TASR) - Začína sa predpredaj vstupeniek na fedcupové stretnutie o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie medzi tenistkami Slovenska a Brazílie (20.-21. apríla na antuke v AXA aréne NTC v Bratislave). Lístky budú k dispozícii