Tenis: Pella postúpil do finále turnaja ATP v Sao Paule (2)

Sao Paulo 2. marca (TASR) - Čílsky tenista Christian Garin postúpil do finále dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paule, keď v semifinále zdolal Nóra Caspera Ruuda dvakrát 6:4. dvojhra - semifinále: Christian Garin (Čile) - Casper Ruud (Nór.) 6:4, 6:
02. 03. 2019

Tenis: Federer dosiahol v Dubaji sté turnajové víťazstvo: "Splnil som si sen" (2

Dubaj 2. marca (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer získal jubilejný stý titul vo dvojhre na okruhu ATP. Tridsaťsedemročný hráč triumfoval v sobotu vo finále turnaj v Dubaji nad Grékom Stefanosom Tsitsipasom dvakrát 6:4. Federer je len druhý tenist

Tenis: Gomboš na turnaji vo francúzskom Pau postúpil do finále

Pau 2. marca (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos postúpil do finále halového turnaja vo francúzskom Pau (tvrdý povrch, dotácia 69.280 eur). V semifinálovom dueli prešiel cez Belgičana Stevea Darcisa, keď prvý set vyhral pomerom 6:4 a v druhom sete

Tenis: Garin postúpil do finále turnaja ATP v Sao Paule

Tenis:Federer vyhral turnaj v Dubaji a získal stý titul vo dvojhre na okruhu ATP

BRIEF-TENIS: FEDERER ZÍSKAL STÝ TITUL V DVOJHRE NA OKRUHU ATP

Dubaj 2. marca (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer získal jubilejný stý titul v dvojhre na okruhu ATP. Tridsaťsedemročný hráč triumfoval v sobotu vo finále turnaja v Dubaji nad Grékom Stefanosom Tsitsipasom dvakrát 6:4. nyBRIEF-SAE-Tenis-ATP-Dubaj

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Acapulcu Zverev proti Kyrgiosovi

Acapulco 2. marca (TASR) - Vo finále dvojhry na turnaji ATP v mexickom Acapulcu narazia na seba Nemec Alexander Zverev a Austrálčan Nick Kyrgios. Zverev si v pozícii turnajovej dvojky poradil v semifinále s Britom Cameronom Norriem v dvoch setoch 7:6 (0)

Tenis: Wang Ja-fan vs. Keninová vo finále turnaja WTA v Acapulcu

Acapulco 2. marca (TASR) - Vo finále dvojhry na turnaji WTA v mexickom Acapulcu sa stretnú Číňanka Wang Ja-fan a Američanka Sofia Keninová. Wang Ja-fan v semifinále vyradila tretiu nasadenú Chorvátku Donnu Vekičovú po výsledku 2:6, 6:3 a 6:1, turnajová p

Tenis: Djere skompletizoval semifinálové kvarteto v Sao Paule - SÚHRN

Sao Paulo 2. marca (TASR) - Čílsky tenista Christian Garin postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paule, keď vo štvrťfinále zdolal štvrtého nasadeného Leonarda Mayera z Argentíny 4:6, 6:4 a 6:4. dvojhra - štvrťfinále: Christian Ga

Tenis: Pella postúpil do semifinále turnaja ATP v Sao Paule (3)

01. 03. 2019

Tenis: Ruud postúpil do semifinále turnaja ATP v Sao Paule (2)

Tenis: Federer postúpil do finále turnaja ATP v Dubaji (2)

Dubaj 1. marca (TASR) - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas sa stal prvým finalistom dvojhry na turnaji ATP v Dubaji. V piatkovom semifinále zvíťazil ako nasadený hráč číslo päť nad Francúzom Gaelom Monfilsom v trojsetovej bitke 4:6, 7:6 (4), 7:6 (4). V bo