Tenis: Federer postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Dubaji (4)

Dubaj 27. februára (TASR) - Litovský tenista Ricardas Berankis sa stal prvým štvrťfinalistom dvojhry na turnaji ATP v Dubaji. V 2. kole v pozícii kvalifikanta zvíťazil nad Američanom Denisom Kudlom 6:4, 6:1. dvojhra - 2. kolo: Ricardas Berankis (Lit.) -
27. 02. 2019

Tenis: Tsitsipas postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Dubaji (3)

Tenis: Hurkacz vyradil v 2. kole v Dubaji najvyššie nasadeného Nišikoriho (2)

Tenis: Berankis postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Dubaji

Tenis:Nadal po postupe do 2. kola v Acapulcu:"Už mi chýbal zápasový kolotoč"(2)

Acapulco 28. februára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v mexickom Acapulcu. V úvodnom kole si ako nasadená jednotka poradil s Nemcom Mischom Zverevom 6:3, 6:3. Pre Nadala to bol prvý zápas od finále

Tenis: Ruud postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paule

Sao Paulo 27. februára (TASR) - Nórsky tenista Casper Ruud zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Sao Paule nad domácim Brazílčanom Thiagom Monteirom 6:3, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Casper Ruud (Nór.) - Thiago Monteiro (Braz.) 6:3, 6:4, Thiago Seyboth

Tenis: Stephensová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Acapulcu

Acapulco 28. februára (TASR) - Americká tenistka Sloane Stephensová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v mexickom Acapulcu. V úvodnom kole ako nasadená jednotka zdolala Francúzku Pauline Parmentierovú hladko 6:2, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Slo

Tenis: Nadal postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Acapulcu

Acapulco 28. februára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v mexickom Acapulcu. V úvodnom kole si ako nasadená jednotka poradil s Nemcom Mischom Zverevom 6:3, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Rafael Nadal (1-Šp.

Tenis: Tsitsipas postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dubaji (5)

Dubaj 26. februára (TASR) - Americký tenista Denis Kudla zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Dubaji nad Talianom Matteom Berrettinim 2:6, 7:5, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Denis Kudla (USA) - Matteo Berrettini (Tal.) 2:6, 7:5, 7:5, Jegor Gerasimov (Bi
26. 02. 2019

Tenis: Ramos-Vinolas postúpil do 2. kola turnaja WTA v Sao Paulo (3)

Sao Paulo 26. februára (TASR) - Španielsky tenista Jaume Munar zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Sao Paulo nad domácim Pedrom Sakamotom 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Jaume Munar (6-Šp.) - Pedro Sakamoto (Braz.) 6:3, 6:2, Juan Londero (7-Arg.)

Tenis: Londero postúpil do 2. kola turnaja WTA v Sao Paulo (2)

Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dubaji (4)