Tenis: Munar postúpil do 2. kola turnaja WTA v Sao Paulo

Sao Paulo 26. februára (TASR) - Španielsky tenista Jaume Munar zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Sao Paulo nad domácim Pedrom Sakamotom 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Jaume Munar (6-Šp.) - Pedro Sakamoto (Braz.) 6:3, 6:2 lgBrazília-Tenis-WTA-Sao-
26. 02. 2019

Tenis: Baghdatis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dubaji (3)

Dubaj 26. februára (TASR) - Americký tenista Denis Kudla zvíťazil v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Dubaji nad Talianom Matteom Berrettinim 2:6, 7:5, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Denis Kudla (USA) - Matteo Berrettini (Tal.) 2:6, 7:5, 7:5, Jegor Gerasimov (Bi

Tenis: Nišikori postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dubaji (2)

Tenis: Kudla postúpil do 2. kola turnaja ATP v Dubaji

Tenis: Vekičová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Acapulcu

Acapulco 26. februára (TASR) - Chorvátska tenistka Donna Vekičová nasadená ako tretia zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v mexickom Acapulcu nad Japonkou Misaki Doiovou 6:0, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Ja-fan Wang (Čína) - Marie Bouzková (ČR) 6:2, 6:

Tenis: Wawrinka sa prebojoval do 2. kola turnaja ATP v Acapulcu

Acapulco 26. februára (TASR) - Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka zdolal v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v mexickom Acapulcu Ryana Harrisona z USA 6:4, 7:6 (6). dvojhra - 1. kolo: Steve Johnson (7-USA) - Gerardo Lopez Villasenor (Mex.) 7:5, 7:5, Peter Go

Tenis: Sonego postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paule - SÚHRN

Sao Paulo 26. februára (TASR) - Čílsky tenista Christian Garin postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paule po víťazstve nad Pedrom Sousom z Portugalska 7:6 (3), 6:2. dvojhra - 1. kolo: Christian Garin (Čile) - Pedro Sousa (Portug.)

Tenis: Carballes Baena do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Sao Paulo (2)

Sao Paulo 25. februára (TASR) - Čílsky tenista Christian Garin postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paulo po víťazstve nad Pedrom Sousom z Portugalska 7:6 (3) a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Christian Garin (Čile) - Pedro Sousa (Port.) 7
25. 02. 2019

Tenis: Bautista Agut postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Dubaji (5)

Dubaj 25. februára (TASR) - Maďarský tenista Márton Fucsovics sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Dubaji. V úvodnom kole zvíťazil nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:1, 7:6 (5). dvojhra - 1. kolo: Fernando Verdasco (Šp.) - Thomas

Tenis: Garin do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Sao Paulo

Tenis: Federer postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Dubaji (4)

Tenis: Struff postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Dubaji (3)