Tenis: Alexandrovová postúpila do štvrťfinále na turnaji WTA v Budapešti

Budapešť 21. februára (TASR) - Ruská tenistka Jekaterina Alexandrovová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Budapešti, keď si ako nasadená päťka poradila s Holanďankou Arantxou Rusovou v dvoch setoch 6:4 a 6:0. dvojhra - 2. kolo: Jekaterina
21. 02. 2019

Tenis: Bachinger postúpil do štvrťfinále na turnaji ATP v Marseille

Marseille 21. februára (TASR) - Nemecký tenista Matthias Bachinger postúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Marseille po víťazstve nad piatym nasadeným Španielom Fernandom Verdascom 6:4 a 6:3. dvojhra - 2. kolo: Andrej Rublev (Rus.) - Matteo Berr

Tenis: Kužmová nestačila v Dubaji na Kvitovú:"Turnaj však hodnotím pozitívne"(3)

Dubaj 21. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová prehrala vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Dubaji s druhou nasadenou Petrou Kvitovou 4:6 a 0:6. Po vyrovnanom úvodnom sete v tom druhom česká hráčka jasne dominovala a za 63 minút zvíť

Tenis: Kužmová prehrala vo štvrťfinále v Dubaji s Kvitovou 4:6 a 0:6 (2)

Tenis: Kužmová prehrala vo štvrťfinále v Dubaji s Kvitovou 4:6 a 0:6

Tenis: Thiem prehral v 1. kole turnaja ATP v Riu de Janeiro (2)

Rio de Janeiro 21. februára (TASR) - Najvyššie nasadený tenista Dominic Thiem z Rakúska prehral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Riu de Janeiro. V noci na štvrtok podľahol nenasadenému Srbovi Laslovi Djeremu dva razy 3:6. dvojhra - 1. kolo:

Tenis: Thiem prehral v 1. kole turnaja ATP v Riu de Janeiro

Tenis: Lacko prehral s Isnerom v 2. kole turnaja ATP v Delray Beach

Delray Beach 21. februára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v americkom Delray Beach. V noci na štvrtok podľahol druhému najvyššie nasadenému domácemu hráčovi Johnovi Isnerovi za 72 minút 4:6, 3:6. dvojhra -

Tenis: Simon postúpil do štvrťfinále na turnaji ATP v Marseille (6)

Marseille 20. februára (TASR) - Francúzsky tenista Gregoire Barrere postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Marseille po víťazstve 7:6 (3), 6:3 nad Čechom Jiřím Veselým. dvojhra - 1. kolo: Ugo Humbert (Fr.) - Ernests Gulbis (Lot.)
20. 02. 2019

Tenis: Parmentierová postúpila do štvrťfinále na turnaji WTA v Budapešti (6)

Budapešť 20. februára (TASR) - Ruská tenistka Jekaterina Alexandrovová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Budapešti, keď si ako nasadená päťka poradila s Maďarkou Gretou Arnovou v troch setoch 4:6, 6:1 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Jekaterina Alex

Tenis: Evans postúpil do štvrťfinále na turnaji ATP v Delray Beach (3)

Delray Beach 20. februára (TASR) - Taliansky tenista Andreas Seppi sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v americkom Delray Beach po výhre 6:3, 4:6, 6:1 nad Austrálčanom Jordanom Thompsonom. dvojhra - 2. kolo: Andreas Seppi (6-Tal.) - Jord

Tenis: Cuevas postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Rio de Janeiro

Rio de Janeiro 20. februára (TASR) - Japonský tenista Tero Daniel postúpil do 2. kola na antukovom turnaji ATP v Rio de Janeiro, keď si poradil s Brazílčanom Thiagom Seybothom Wildom 3:6, 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Pablo Cuevas (Ur.) - Diego Schwartzma