Tenis: Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková na 30. mieste

New York 11. februára (TASR) - Naomi Osaková stále figuruje na čele v rebríčku WTA. Japonská tenistka má pred svojou finálovou súperkou z Australian Open Petrou Kvitovou náskok 1110 bodov. V Top 10 nenastala žiadna zmena, tretia je Rumunka Simona Halepov
11. 02. 2019

Tenis: Djokovič na čele rebríčka ATP, Kližan je na 39. mieste

Londýn 11. februára (TASR) - Srb Novak Djokovič figuruje na čele mužského svetového tenisového rebríčka ATP Entry. Víťaz úvodného grandslamového turnaja sezóny Australian Open má pred svojím finálovým súperom z Melbourne Rafaelom Nadalom zo Španielska ná

Tenis: Londero triumfoval vo finále turnaja ATP v Cordobe

Cordoba 11. februára (TASR) - Domáci tenista Juan Ignacio Londero triumfoval nad krajanom Guidom Pellom vo finále dvojhry na turnaji ATP v argentínskej Cordobe v trojsetovej bitke 3:6, 7:5 a 6:1. Pre 25-ročného tenistu to je prvý triumf na profiokruhu AT

Tenis: Austrália zdolala USA 3:2 a postúpila do semifinále Fed Cupu

Asheville 11. februára (TASR) - Tenistky Austrália sa stali poslednými semifinalistkami Pohára federácie, keď vo štvrťfinále zdolali v Asheville domáce USA 3:2. Rozhodujúci tretí bod získali vo štvorhre Ashleigh Bartyová a Priscilla Honová, ktoré zdolali

Tenis: Rumunky zdolali obhajkyne Češky a postúpili do semifinále Fed Cupu (4)

Bratislava 10. februára (TASR) - Tenistky Bieloruska sa stali prvými semifinalistkami Pohára federácie, keď vo štvrťfinále zdolali v Braunschweigu domáce Nemecko 4:0. Rozhodujúci tretí bod získala v prvej nedeľňajšej dvojhre Aryna Sabalenková, ktorá si p
10. 02. 2019

Tenis: Rumunky zdolali obhajkyne Češky a postúpili do semifinále Fed Cupu (3)

Tenis: Medvedev víťazom turnaja ATP v Sofii

Sofia 10. februára (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev zvíťazil vo finále dvojhry na turnaji ATP v Sofii nad Maďarom Mártonom Fucsovicsom 6:4, 6:3. dvojhra - finále: Daniil Medvedev (3-Rus.) - Márton Fucsovics (Maď.) 6:4, 6:3 lgBulharsko-Tenis-ATP-Sof

Tenis: Bielorusky a Francúzky postúpili do semifinále Pohára federácie (2)

Tenis-Fed:Slovenky v apríli o záchranu v druhej lige,Lipták chce hrať doma-SÚHRN

Riga 10. februára (TASR) - Slovenské tenistky budú 20.-21. apríla bojovať o udržanie sa v II. svetovej skupine Pohára federácie. V dueli 1. kola totiž prehrali v Rige s domácim Lotyšskom 0:4. O rozhodujúci tretí bod pre pobaltský tím sa postarala lotyšsk

Tenis-Fed:Lotyšský kapitán Žguns po triumfe nad Slovenskom:"Nádherný víkend" (3)

Tenis-Fed: Lipták po prehre 0:4 v Lotyšsku: "Súperky boli o triedu lepšie" (2)

Tenis: Tsonga víťazom turnaja ATP v Montpellieri

Montpellier 10. februára (TASR) - Francúzsky tenista Jo-Wilfried Tsonga sa stal víťazom turnaja ATP v Montpellieri. V nedeľňajšom finále si v pozícii nenasadeného hráča poradil so sedmičkou pavúka krajanom Pierreom-Huguesom Herbertom 6:4, 6:2. dvojhra -