Tenis: Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková klesla na 30. miesto

New York 4. februára (TASR) - Naomi Osaková sa v uplynulom týždni udržala na čele v rebríčku WTA. Japonská tenistka má pred svojou finálovou súperkou z Australian Open Petrou Kvitovou 1110 bodov. V Top 10 nastala iba jediná zmena, keď si Bieloruska Aryna
04. 02. 2019

Tenis: Djokovič na čele rebríčka ATP, Kližan je na 38. mieste

Londýn 4. februára (TASR) - Srb Novak Djokovič figuruje na čele mužského svetového tenisového rebríčka ATP Entry. Víťaz úvodného grandslamového turnaja sezóny Australian Open má pred svojím finálovým súperom z Melbourne Rafaelom Nadalom zo Španielska nás

Tenis: Bertensová víťazkou turnaja WTA v Petrohrade

Petrohrad 3. februára (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v Petrohrade. Vo finále ako nasadená dvojka zdolala Chorvátku Donnu Vekičovú 7:6 (2), 6:4. dvojhra - finále: Kiki Bertensová (2-Hol.) - Donna Vekič
03. 02. 2019

Tenis: Jastremská triumfovala na turnaji WTA v Hua Hin

Hua Hin 3. februára (TASR) - Ukrajinská tenistka Dajana Jastremská zvíťazila v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji WTA v thajskom meste Hua Hin nad Austrálčankou Ajlou Tomljanovičovou 6:2, 2:6 a 7:6 (3). Pre ôsmu nasadenú hráčku to je druhý titul na ok

Tenis: Kužmová neuspela vo finále štvorhry na turnaji WTA v Petrohrade

Petrohrad 3. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová s partnerkou Annou Kalinskou z Ruska podľahli v nedeľňajšom finále štvorhry na turnaji WTA v Petrohrade domácemu páru Margarita Gasparjanová, Jekaterina Makarovová 5:7 a 5:7. Ako zdolané

Tenis: Lukáša Lacka povedie ako tréner Ján Krošlák

Bratislava 3. februára (TASR) - Slovenského tenistu Lukáša Lacka, ktorému aktuálne v rebríčku ATP patrí 127. miesto, povedie v rozbiehajúcej sa sezóne nový tréner. Ako informoval 31-ročný hráč na sociálnej sieti, bude ním Ján krošlák, ktorý na tomto post

Tenis-DC: Tínedžeri priviedli Kanadu na finálový turnaj v Madride - ohlasy médií

Bratislava 3. februára (TASR) - Ohlasy médií na víťazstvo kanadských tenistov nad Slovenskom 3:2 v kvalifikácii o postup na finálový turnaj Davisovho pohára: Tennis Canada: "Kanada zdolala Slovensko a postúpila na finálový turnaj v Madride. Po štvor

Tenis-DC: Hrbatý: "Verím, že o rok opäť zabojujeme o finálový turnaj v Madride"

Bratislava 3. februára (TASR) - Kapitán slovenského daviscupového tímu Dominik Hrbatý verí, že jeho tím o rok vo februári opäť zabojuje o postup na finálový turnaj v Madride. Prioritou je v septembri udržať sa vo svetovej skupine. Slováci spoznajú svojho

Tenis-DC: Kolumbia zdolala Švédsko (10)

Bratislava 2. februára (TASR) - Tenisti Austrálie postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára do Madridu. V Adelaide vyhrali nad Bosnou a Hercegovinou 4:0. Do 18-ky, ktorá sa predstaví v Madride idú aj Taliani, ktorí vyhrali v Indii 3:1, resp. Japonci,
02. 02. 2019

Tenis-DC: Rusi vyhrali vo Švajčiarsku 3:1 (9)

Tenis-DC: Belgicko vyhralo v Brazílii 3:1 a postúpilo na finálový turnaj (8)

Tenis-DC: Hrbatý ja napriek prehre s Kanadou na hráčov hrdý: "Bola to lahôdka"

Bratislava 2. februára (TASR) - Jeho zverencom sa nepodarilo postúpiť na vytúžený finálovú turnaj v Madride. Kapitán slovenského daviscupového tímu Dominik Hrbatý bol však napriek prehre 2:3 s Kanadou na hráčov hrdý. Dvojdňový kvalifikačný duel na antuke