Tenis-DC: Holandsko zdolalo Česko 3:1 a postúpilo na finálový turnaj (7)

Bratislava 2. februára (TASR) - Tenisti Austrálie postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára do Madridu. V Adelaide vyhrali nad Bosnou a Hercegovinou 4:0. Do 18-ky, ktorá sa predstaví v Madride idú aj Taliani, ktorí vyhrali v Indii 3:1, resp. Japonci,
02. 02. 2019

Tenis-DC: Auger-Aliassime po zisku rozhodujúceho bodu: "Je to splnený sen" (4)

Bratislava 1. februára (TASR) - Slovenskí tenisti nepostúpili na novembrový finálový turnaj Davisovho pohára do Madridu. V kvalifikačnom dueli prehrali na antuke v Bratislave s kanadou 2:3. O všetkom rozhodla až záverečná dvojhra, v ktorej Norbert Gombos

Tenis-DC: Gombos po prehre s Augerom-Aliassimeom: "Súper výborne podával" (3)

Tenis-DC: Hrbatý po prehre 2:3 s Kanadou: "Škoda nevyužitej šance" (2)

Tenis-DC: Nemecko zdolalo Maďarsko hladko 5:0 (6)

Tenis-DC: Slováci nepostúpili na finálový turnaj, s Kanadou prehrali 2:3

BRIEF-TENIS-DC: SLOVÁCI NEPOSTÚPILI NA FINÁLOVÝ TURNAJ V MADRIDE

Tenis-DC: Srbi zvíťazili v Uzbekistane 3:2 (5)

Tenis: Bertensová sa vo finále turnaja WTA v Petrohrade stretne s Vekičovou (2)

Petrohrad 2. februára (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová postúpila do finále turnaja WTA v Petrohrade. V sobotňajšom prvom semifinále si ako druhá nasadená poradila so štvorkou podujatia Arynou Sabalenkovovou z Bieloruska 7:6 (5), 6:2. V boji o

Tenis-DC: Slovensko - Kanada 2:2, Kližan prehral so Shapovalovom

Bratislava 1. februára (TASR) - Slovenskí tenisti hrajú v kvalifikačnom dueli o postup na finálový turnaj Davisovho pohára s Kanadou 2:2. O vyrovnávajúci bod pre zámorský tím sa na antuke v Bratislave zaslúžil Denis Shapovalov, ktorý v dueli tímových jed

Tenis-DC: SLOVENSKO HRÁ S KANADOU 2:2, ROZHODNE ZÁVEREČNÁ DVOJHRA

Bratislava 2. februára (TASR) - Slovenskí tenisti hrajú v kvalifikačnom dueli o postup na finálový turnaj Davisovho pohára s Kanadou 2:2. O vyrovnávajúci bod pre kanadské farby sa na antuke v Bratislave zaslúžil Denis Shapovalov, ktorý v dueli tímových j

Tenis: Tomljanovičová sa vo finále turnaja v Hua Hin stretne s Jastremskou (2)

Hua Hin 2. februára (TASR) - Austrálska tenistka Ajla Tomljanovičová postúpila už do finále dvojhry na turnaji WTA v thajskom meste Hua Hin. V sobotňajšom semifinále si ako nasadená šestka poradila so Slovinkou Tamarou Zidanšekovou 6:4 a 6:1. V boji o ti