Tenis: Bertensová postúpila do finále turnaja WTA v Petrohrade

Petrohrad 2. februára (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová postúpila do finále turnaja WTA v Petrohrade. V sobotňajšom prvom semifinále si ako druhá nasadená poradila so štvorkou podujatia Arynou Sabalenkovovou z Bieloruska 7:6 (5), 6:2. dvojhra -
02. 02. 2019

Tenis-DC: Nemci vedú nad Maďarmi 3:0 a Madrid majú istý (5)

Bratislava 2. februára (TASR) - Tenisti Austrálie postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára do Madridu. V Adelaide vyhrali nad Bosnou a Hercegovinou 4:0. Do 18-ky, ktorá sa predstaví v Madride idú aj Taliani, ktorí vyhrali v Indii 3:1, resp. Japonci,

Tenis-DC: Polášek po zisku druhého bodu: "Rozhodla koncovka druhého setu" (2)

Bratislava 1. februára (TASR) - Slovenskí tenisti vedú v kvalifikačnom dueli o postup na finálový turnaj Davisovho pohára nad Kanadou 2:1. O dôležitý druhý bod sa na antuke v Bratislave postarali Martin Kližan s Filipom Poláškom, ktorí v sobotňajšej štvo

Tenis-DC: Uzbekistan vyrovnal stav zápasu so Srbmi na 2:2 (4)

Tenis-DC: Slovensko - Kanada 2:1, Kližan s Poláškom vyhrali štvorhru

Tenis-DC: SLOVENSKO VEDIE PO ŠTVORHRE NAD KANADOU 2:1

Tenis: Tomljanovičová postúpila do finále turnaja WTA v Hua Hin

Hua Hin 2. februára (TASR) - Austrálska tenistka Ajla Tomljanovičová postúpila už do finále dvojhry na turnaji WTA v thajskom meste Hua Hin. V sobotňajšom semifinále si ako nasadená šestka poradila so Slovinkou Tamarou Zidanšekovou 6:4 a 6:1. dvojhra - s

Tenis-DC: Na finálový turnaj aj Kazachstan (3)

Tenis-DC: Na finálový turnaj aj Taliani a Japonci (2)

Tenis-DC: Hrbatý urobil zmenu, vo štvorhre nastúpi Kližan namiesto Zelenaya

Bratislava 2. februára (TASR) - Slovenský kapitán Dominik Hrbatý urobil pred sobotňajšou štvorhrou kvalifikačného duelu Davisovho pohára s Kanadou zmenu. Po boku Filipa Poláška nastúpi Martin Kližan, ktorý nahradí pôvodne nominovaného Igora Zelenaya. Kan

Tenis-DC: Austrália do Madridu, Kolumbia vedie nad Švédskom 2:0

Bratislava 2. februára (TASR) - Tenisti Austrálie postúpili na finálový turnaj Davisovho pohára do Madridu. V Adelaide vedú nad Bosnou a Hercegovinou už 3:0, keď vo štvorhre pár John Peers a Jordan Thompson zdolal Mirzu Bašiča a Tomislava Brkiča 7:5, 6:1

Tenis-DC: Nemecko - Maďarsko 2:0 po piatkových dvojhrách

Bratislava 1. februára (TASR) - Austrália vedie po piatkových dvojhrách kvalifikácie tenisového Davis Cupu nad Bosnou a Hercegovinou 2:0. piatok - kvalifikácia o postup na finálový turnaj: Švajčiarsko - Rusko 0:2 Henri Laaksonen - Daniil Medvedev 6:7 (8)