• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Nišioka postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sydney (4)

Sydney 7. januára (TASR) - Americký tenista Sam Querrey postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Sydney. V 1. kole zvíťazil nad Tunisanom Malekom Jazirim, ktorý zápas skrečoval za stavu 1:6 a 1:4 v druhom sete. dvojhra - 1. kolo: Jošihit
07. 01. 2019
Tasr Více zde

Tenis: Muguruzová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Sydney (3)

Sydney 7. januára (TASR) - Talianska tenistka Camila Giorgiová sa prebojovala do 2. kola turnaja WTA v Sydney. V úvodnom kole zvíťazila nad domácou Austrálčankou Aljou Tomljanovičovou 6:3, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Timea Bacsinszká (Švajč.) - Anastasija Se

Tenis: Beguová so Jabeurovou postúpili do 2. kola turnaja WTA v Hobarte (4)

Hobart 7. januára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v tasmánskom Hobarte. V úvodnom kole zdolala Rusku Jevgeniju Rodinovú 7:5, 6:7 (5), 6:3. Hráčka NTC strávila na kurte dve a pol hodin

Tenis: Andreozzi postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sydney (3)

Sydney 7. januára (TASR) - Americký tenista Sam Querrey postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Sydney. V 1. kole zvíťazil nad Tunisanom Malekom Jazirim, ktorý zápas skrečoval za stavu 1:6 a 1:4 v druhom sete. dvojhra - 1. kolo: Guido A

Tenis: Bacsinszká postúpila do 2. kola turnaja WTA v Sydney (2)

Tenis: Stosurová po triumfe nad Cibulkovou v Sydney: "Pomohli mi diváci" (2)

Sydney 7. januára (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Sydney. Domácej Austrálčanke Samanthe Stosurovej podľahla po trojsetovom boji 6:3, 3:6, 4:6. Šampiónka US Open z roku 2011 zahrala 15 es a upravi

Tenis: Cibulková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Sydney so Stosurovou

Tenis: De Minaur postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sydney (2)

Sydney 7. januára (TASR) - Americký tenista Sam Querrey postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Sydney. V 1. kole zvíťazil nad Tunisanom Malekom Jazirim, ktorý zápas skrečoval za stavu 1:6 a 1:4 v druhom sete. dvojhra - 1. kolo: Alex de

Tenis: Giorgiová s Bertensovou postúpili do 2. kola turnaja WTA v Sydney

Sydney 7. januára (TASR) - Talianska tenistka Camila Giorgiová sa prebojovala do 2. kola turnaja WTA v Sydney. V úvodnom kole zvíťazila nad domácou Austrálčankou Aljou Tomljanovičovou 6:3, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Camila Giorgiová (Tal.) - Ajla Tomljanovi

Tenis: Sousa vyradil v 1. kole turnaja ATP v Aucklande Shapovalova (2)

Auckland 7. januára (TASR) - Nemecký tenista Philipp Kohlschreiber sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v novozélandskom Aucklande. V 1. kole si poradil s Američanom Bradleym Klahnom 6:4, 7:6 (7). dvojhra - 1. kolo: Joao Sousa (Portug.) - Deni

Tenis-Australian: Lacko v 1. kole kvalifikácie proti Smyczekovi

Melbourne 7. januára (TASR) - V kvalifikácii na úvodný grandslamový turnaj roka Australian Open sa predstavia štyria slovenskí tenisti. Siedmy nasadený Lukáš Lacko sa v 1. kole stretne s Američanom Timom Smyczekom, Andrej Martin s Talianom Stefanom Trava

Tenis: Querrey postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sydney, Jaziri skrečoval

Sydney 7. januára (TASR) - Americký tenista Sam Querrey postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Sydney. V 1. kole zvíťazil nad Tunisanom Malekom Jazirim, ktorý zápas skrečoval za stavu 1:6 a 1:4 v druhom sete. dvojhra - 1. kolo: Sam Que