• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Bouzková postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Brisbane (4)

Brisbane 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s Chorvátkou Donnou Vekičovou 1:6, 2:6. dvojhra - 1. kolo: Lesia Curenková (Ukr.) - Mihaela Buzarnescuová (Rum.) 6:0,
31. 12. 2018
Tasr Více zde

Tenis: Donskoj a Gulbis postúpili do 2. kola turnaja ATP v Pune (3)

Pune 31. decembra (TASR) - Belgický tenista Steve Darcis vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune nad Robertom Carballesom Baenom zo Španielska 6:3, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Steve Darcis (Belg.) - Robert Carballes Baena (6-Šp.) 6:3, 6:4, Ja

Tenis: Munar postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune (2)

Pune 31. decembra (TASR) - Belgický tenista Steve Darcis vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune nad Robertom Carballesom Baenom zo Španielska 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Steve Darcis (Bel.) - Robert Carballes Baena (6-Šp.) 6:3, 6:4, Ja

Tenis:Australian Open 2019 s rekordnou dotáciou, hráči si rozdelia 62,5 mil. AUD

Sydney 31. decembra (TASR) - Dotácia tenisového turnaja Australian Open 2019 sa oproti minulému roku zvýši o 14 percent. Úvodné grandslamové podujatie sezóny bude mať rekordnú dotáciu vo výške 62,5 milióna austrálskych dolárov (približne 38,5 mil. eur).

Tnis: Millman postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (3)

Brisbane 31. decembra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Brisbane nad Japoncom Jošihitom Nišiokom 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Grigor Dimitrov (6-Bul.) - Jošihito Nišioka (Jap.) 6:3, 6:4, Mil

Tenis: Darcis postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune

Pune 31. decembra (TASR) - Belgický tenista Steve Darcis vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune nad Robertom Carballesom Baenom zo Španielska 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Steve Darcis (Bel.) - Robert Carballes Baena (6-Šp.) 6:3, 6:4 lb

Tenis: Sabalenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene (3)

Šen-čen 31. decembra (TASR) - Ruská tenistka Veronika Kudermetovová vyhrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene nad Irinou Beguovou z Rumunska 3:6, 6:1, 7:6 (5). dvojhra - 1. kolo: Veronika Kudermetovová (Rus.) - Irina Beguová (Rum.) 3:6,

Tenis: Kontaveitová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Brisbane (3)

Brisbane 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s Chorvátkou Donnou Vekičovou hladko 1:6, 2:6. dvojhra - 1. kolo: Lesia Curenková (Ukr.) - Mihaela Buzarnescuová (Rum.

Tenis: Bertensová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Brisbane (2)

Tnis: Kecmanovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (2)

Tenis: Šarapovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene (2)

Tenis-Hopman: USA - Grécko 1:2 v B-skupine

Perth 31. decembra (TASR) - Tenisti Grécka zvíťazili v B-skupine Hopmanovho pohára miešaných družstiev v austrálskom Perthe nad USA 2:1. B-skupina: USA - Grécko 1:2 Frances Tiafoe - Stefanos Tsitsipas 3:6, 7:6 (3), 3:6 Serena Williamsová - Maria Sakkario