Tenis: Kudermetovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene

Šen-čen 31. decembra (TASR) - Ruská tenistka Veronika Kudermetovová vyhrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene nad Irinou Beguovou z Rumunska 3:6, 6:1, 7:6 (5). dvojhra - 1. kolo: Veronika Kudermetovová (Rus.) - Irina Beguová (Rum.) 3:6,
31. 12. 2018

Tnis: Dimitrov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane

Brisbane 31. decembra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Brisbane nad Japoncom Jošihitom Nišiokom 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Grigor Dimitrov (6-Bul.) - Jošihito Nišioka (Jap.) 6:3, 6:4, Mil

Tenis: Rybáriková prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Brisbane

Brisbane 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s Chorvátkou Donnou Vekičovou hladko 1:6, 2:6. dvojhra - 1. kolo: Lesia Curenková (Ukr.) - Mihaela Buzarnescuová (Rum.

Tenis: Kužmová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Aucklande

Auckland 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová vyhrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v novozélandskom Aucklande nad Tamarou Zidanšekovou zo Slovinska 6:2 a 7:6 (3). V 2. kole sa stretne s víťazkou utorkového súboja Sofia Keninová (

Tenis-Hopman: Veľká Británia - Švajčiarsko 0:3 v B-skupine (2)

Perth 30. decembra (TASR) - Tenisti Nemecka zvíťazili v A-skupine Hopmanovho pohára miešaných družstiev v austrálskom Perthe nad Španielskom 3:0. V B-skupine si Švajčiari vedení Rogerom Federerom poradili s Veľkou Britániou rovnako 3:0. A-skupina: Nemeck
30. 12. 2018

Tenis: Parmentierová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene (6)

Šen-čen 30. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene s domácou hráčkou Ja-Fan Wang 1:6, 0:6. dvojhra - 1. kolo: Anastasia Pavľučenkovová (8-Rus.) - Ana Bogdanová (Rum.) 6:

Tenis: Cirsteová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene (5)

Tenis: Rodinová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene (4)

Tenis-Hopman: Nemecko - Španielsko 3:0 v A-skupine

Perth 30. decembra (TASR) - Tenisti Nemecka zvíťazili v A-skupine Hopmanovho pohára miešaných družstiev v austrálskom Perthe nad Španielskom 3:0. A-skupina: Nemecko - Španielsko 3:0 Angelique Kerberová - Garbine Muguruzová 6:2, 3:6, 6:3 Alexander Zverev

Tenis: Schmiedlová vypadla v 1. kole turnaja WTA v Šen-čene (3)

Tenis: Zvonariovová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Šen-čene (2)

Šen-čen 30. decembra (TASR) - Ruská tenistka Anastasia Pavľučenkovová si v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene poradila s nenasadenou Rumunkou Anou Bogdanovou hladko 6:0, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Anastasia Pavľučenkovová (8-Rus.) - Ana Bogda

Tenis: Pavľučenkovová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Šen-čene