Tenis-US Open: Svitolinová, Beguová a Lapková postúpili do 2. kola dvojhry (2)

New York 27. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa s účinkovaním na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open rozlúčila už v 1. kole. Nasadená jednotka nečakane prehrala s Estónkou Kaiou Kanepiovou 2:6, 4:6. Halepová sa stala prvou že
27. 08. 2018

Tenis-US Open: Halepová prvou svetovou jednotkou, ktorá vypadla hneď v 1. kole

BRIEF:TENIS-US OPEN: HALEPOVÁ PREHRALA V 1. KOLE S KANEPIOVOU

Tenis-Us Open: Rybáriková skončila v 1. kole na rakete Čiang Wang

New York 27. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková neuspela v 1. kole dvojhry na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open- Ako nasadená tridsaťjednotka prehrala s Číňankou Čhiang Wang hladko 2:6, 2:6. Jej singlovým maximom na dvor

BRIEF:TENIS-US OPEN: RYBÁRIKOVÁ PREHRALA V 1. KOLE S ČHIANG WANG

Futbal: Český útočník Necid sa dohodol s Bursasporom na ukončení spolupráce

Praha 27. apríla (TASR) - Český futbalista Tomáš Necid ukončil spoluprácu s tureckým Bursasporom. Kmeňovým hráčom klubu z krajiny "polmesiaca" bol od júla 2015. "Dohodli sme sa na ukončení zmluvy.

Tenis: Halepová je stále líderka rebríčka WTA, Rybáriková predbehla Cibulkovú

New York 27. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová je naďalej suverénna líderka svetového rebríčka WTA. Pred druhou Dánkou Caroline Wozniackou má vyše 2000-bodový náskok, tretia je Američanka Sloane Stephensová. V prvej devätnástke rebríčka

Tenis: Nadal naďalej suverénne na čele rebríčka ATP, Kližan 71.

New York 27. augusta (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal si pred záverečným grandslamovým turnajom roka US Open drží post lídra svetového rebríčka ATP Entry. Pred Švajčiarom Rogerom Federerom má naďalej takmer 3000-bodový náskok, tretí je Argentínča

Tenis: Medvedev zdolal Johnsona vo finále vo Winston-Salem, získal druhý titul

Winston-Salem 26. augusta (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev sa stal víťazom turnaja ATP vo Winston-Salem. V sobotňajšom finále dvojhry zdolal osmičku "pavúka", domáceho Američana Stevea Johnsona za 85 minút 6:4, 6:4 a získal svoj druhý tit
26. 08. 2018

Tenis: Sobolenková zvíťazila na turnaji WTA v New Havene

New Haven 25. augusta (TASR) - Bieloruská tenistka Arina Sobolenková sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v New Havene. V sobotňajšom finále zdolala Španielku Carlu Suarezovú Navarrovú za 75 minút 6:1, 6:4. Po troch finálových neúspechoch si pripísal
25. 08. 2018

Tenis-US Open: V prvý deň v akcii Rybáriková, Lacko a Kužmová

New York 25. augusta (TASR) - Traja slovenskí tenisti zasiahnu do bojov v úvodný deň hlavnej súťaže na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open. Ako prvá sa vo Flushing Meadows v pondelok predstaví Magdaléna Rybáriková, nasadená tridsaťjednotka nast

Tenis: Vo finále turnaja ATP vo Winston-Salem Medvedev proti Johnsonovi

New Haven 25. augusta (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev a domáci Američan Steve Johnson sa stretnú vo finále dvojhry na turnaji ATP vo Winston-Salem. Medvedev v semifinále deklasoval Japonca Tara Daniela 6:1, 6:1. Johnson ako nasadená osmička vyradi